Logotipas
03-20
16:00
Ąžuolas
56

Verdenė
110
03-24
17:00
Žaibas
58

Tūzai
113
03-27
17:00
Tūzai
79

Imam viršų
71
04-21
09:30
Giedra
89

Verdenė
73
04-21
09:30
Žaibas
90

Ąžuolas
73
04-21
12:00
Tūzai
109

Giedra
58
04-21
13:30
Imam viršų
75

Žaibas
55
04-22
17:00
Žaibas
78

Giedra
88
04-22
18:30
Imam viršų
69

Tūzai
64
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
TURNYRINĖ LENTELĖ
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra10+10
2. Žaibas01–10
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų10+5
2. Tūzai01–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+51
2. Imam viršų10+20
3. Žaibas01–20
4. Giedra01–51
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra10+16
2. Verdenė01–16
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas10+17
2. Ąžuolas01–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai50+141
2. Imam viršų41+103
3. Žaibas23+29
4. Giedra23–6
5. Verdenė23–23
6. Ąžuolas05–223
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai000
2. Verdenė000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas10+10
2. Ignalinos gimnazija01–10
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+33
2. Antano ūsai02–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai21–10
2. Dalgiai12+10
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra31+72
2. Aušros vartai31+33
3. Alanta04–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+5
2. Dalgiai11–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+53
2. Žalčiai02–53
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Aušros vartai20+55
2. Paprikolu11+17
3. Kaimiečiai02–72
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų40+74
2. Auleliai 2k1704–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai60+254
2. Antano ūsai51+150
3. Dalgiai42+67
4. Žalčiai33–95
5. Troba24–91
6. Kiaulė bagažinėj15–48
7. Ginio pajėgos06–237
Lygos rėmėjai ir partneriai
Generaliniai rėmėjai
   
Utenos rajono
savivaldybė
Rėmėjai
Partneriai
Anykščių rajono
savivaldybė
   
Ignalinos rajono
savivaldybė
   
Molėtų rajono
savivaldybė
   
Visagino miesto
savivaldybė
   
Zarasų rajono
savivaldybė
   
Lietuvos krepšinio
federacija
   
Lietuvos tautinis
olimpinis komitetas
Informaciniai partneriai