Logotipas
04-20
15:30
Utenos DSC I
39

Utenos DSC II
71
04-27
10:30
UJBG-2
100

Centras
83
04-27
12:00
Mindaugas
77

Giedra
57
04-27
12:30
Antano ūsai
56

Imam viršų
61
04-27
14:00
Tūzai
73

Romuva - 2
54
04-28
12:30
Giedra
75

Centras
103
04-28
14:00
Mindaugas
85

UJBG-2
97
04-28
16:15
Antano ūsai
70

Romuva - 2
67
04-28
18:00
Tūzai
57

Imam viršų
55
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
„Aušros vartai“ sutriuškino Alantos gimnaziją ir įsirašė trečiąją pergalę
Dominyko Repečkos nuotrauka

Laisvės gynėjų dienos popietę Molėtų r. Alantos gimnazijoje prasidėjo antrasis Molėtų rajono etapo ratas, kur susitiko vietos Alanta gimnazija (0-3) ir „Aušros vartai“ (3-0). Po itin sėkmingos svečiams antrosios rungtynių pusės trečiąją pergalę rezultatu 97:62 (12:10, 24:21, 31:13, 30:18) į savo sąskaitą įsirašė „Aušros vartai“.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir po pirmojo ketvirčio svečiai pirmavo vos dviem taškas – 12:10. Antrajame kėlinyje abiejų komandų žaidėjai taikliau atakavo nuo tritaškio linijos ir kėlinį pabaigė rezultatyviau – 24:21.

Rungtynes į savo pusę svečiai perlaužė po ilgosios pertraukos – komandinį žaidimą žaidę „Aušros vartai“ pelnė 31 tašką ir kėlinį laimėjo triuškinamu rezultatu – 31:13. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkai sugrįžti į rungtynes nesugebėjo, o kamuolio komandos draugams negailėję Molėtų gimnazijos krepšininkai galingai užbaigė rungtynes ir užtikrintai išliko Molėtų rajono etapo lyderiais.

Likus vos dvejoms rungtynėms iki Molėtų rajono etapo pabaigos pirmoje turnyro lentelės vietoje užtikrintai pirmauja „Aušros vartai“ (3-0), antrąją vietą užima „Giedraičiai” (1-1), o visus šansus patekti į kitą etapą palaidoję Alantos gimnazijos krepšininkai užima trečiąją vietą (0-3). Molėtų rajone liko sužaisti vos dvejas rungtynės, kad paaiškėtų, kas molėtiškių garbę gins III lygos etape.

Alantos gimnazija: Arminas Tručinskas 42, Modestas Bieliauskas 7, Kęstutis Udra, Vaidas Stukas ir Justinas Pivoras po 3, Modestas Vilutis ir Osvaldas Ulenskas po 2.

„Aušros vartai“: Deimantas Mateika 22, Deividas Stankevičius ir Gustas Petkevičius po 15, Redas Šilinskas ir Mantas Ramonas po 9, Tomas Viburys ir Lukas Berdiajavas po 8, Eivydas Semėnas 5, Tomas Malinauskas 4, Vytenis Januškevičius 2.

 

TURNYRINĖS LENTELĖS
Nėra rezultatų
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai10+3
2. Romuva - 201–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+2
2. Imam viršų01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+12
2. Mindaugas01–12
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+28
2. Giedra01–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+19
2. Romuva - 201–19
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų10+5
2. Antano ūsai01–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+20
2. Giedra01–20
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+17
2. Centras01–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II20+96
2. Utenos DSC I11+20
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100