Logotipas
04-20
15:30
Utenos DSC I
39

Utenos DSC II
71
04-27
10:30
UJBG-2
100

Centras
83
04-27
12:00
Mindaugas
77

Giedra
57
04-27
12:30
Antano ūsai
56

Imam viršų
61
04-27
14:00
Tūzai
73

Romuva - 2
54
04-28
12:30
Giedra
75

Centras
103
04-28
14:00
Mindaugas
85

UJBG-2
97
04-28
16:15
Antano ūsai
70

Romuva - 2
67
04-28
18:00
Tūzai
57

Imam viršų
55
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
„Giedra“ įveikė Alantos gimnaziją ir pateko į III JKL etapą
Martyno Žalos nuotrauka

Sausio 30-ąją Molėtų r. Alantos gimnazijoje įvyko paskutinės „Juventus“ krepšinio lygos Molėtų II etapo rungtynės. Jas rezultatu 96:55 (22:21, 22:12, 33:12, 29:10) laimėjo svečiai iš Giedraičių, kurie ir iškovojo teisę atstovauti Molėtų rajonui tolimesniuose „Juventus“ krepšinio lygos etapuose.

Mačas prasidėjo lygiai – abi ekipos sėkmingai keitėsi taškais. Visgi po pirmojo kėlinio svečiai turėjo minimalų pranašumą – 22:21. Šeimininkų gretose per pirmąsias dešimt minučių pasižymėjo Arminas Tručinskas, pelnęs 12 taškų, „Giedros“ komandoje rezultatyviausias buvo Daumantas Maišelis su 13 taškų.

Visgi antrajame ketvirtyje traumą patyrė Alantos komandos kapitonas ir pagrindinis žaidėjas Arminas Tručinskas. Pasinaudoję tuo svečiai padidino persvarą iki 11 taškų – 43:34.

Nors trečiajame ketvirtyje kapitono netektį bandė kompensuoti Vaidas Stukas bei Marius Avlasevičius, sėkmingai atakavę iš toli, Giedraičių komandos jiems pavyti nepavyko, o nutolę svečiai šventė trečiąją pergalę iš eilės ir tapo Molėtų r. nugalėtojais.

Alantos gimnazijos komanda (0-4), „Juventus“ krepšinio lygos rajono rungtynėse nepasiekusi nė vienos pergalės, liko trečia. Giedraičių „Giedra“ (3-1) praėjusią savaitę revanšavosi Molėtų gimnazijos „Aušros vartams“ (3-1) už gruodžio pabaigoje patirtą pralaimėjimą ir pelnė teisę rungtyniauti čempionato III etape.

16299638_633041250153272_7919945889720934455_o

Pastaruosius keletą metų sėkmė šypsojosi Alantos gimnazijos komandai, kuri du sezonus iš eilės atstovavo Molėtų rajonui tarp šešių stipriausių regiono komandų. Deja, finaliniuose etapuose Molėtų rajono krepšininkams taip ir nepavyko iškovoti medalių – abu kartus jie liko ketvirti. „Giedros“ komanda šiame rajone laimėjo pirmąjį kartą.

Už organizuotumą ir pagalbą vykdant mokyklų kovas Molėtų r. „Juventus“ krepšinio lyga dėkoja Molėtų sporto centro kolektyvui, rajono gimnazijoms.

Alantos gimnazija: Arminas Tručinskas 14, Marius Avlasevičius 13, Kęstutis Udra ir Vaidas Stukas po 6, Modestas Bieliauskas 5, Viktoras Leščinskas 4, Osvaldas Ulenskas 3, Modestas Vilutis ir Justinas Pivoras po 2.

„Giedra“: Daumantas Maišelis 35, Edvinas Čaikauskas 18, Lukas Jasulis 17, Kazimieras Kozlovskis 16, Sigitas Kildišius 5, Robertas Bliznikas 3, Deividas Minkevičius 2.

TURNYRINĖS LENTELĖS
Nėra rezultatų
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai10+3
2. Romuva - 201–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+2
2. Imam viršų01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+12
2. Mindaugas01–12
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+28
2. Giedra01–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+19
2. Romuva - 201–19
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų10+5
2. Antano ūsai01–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+20
2. Giedra01–20
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+17
2. Centras01–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II20+96
2. Utenos DSC I11+20
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100