Hercogai

Žalčiai

Molėtuose – atkaklios rungtynės ir uteniškių pergalė
Dominyko Repečkos nuotrauka

Vasario 7-ąją Molėtų sporto centre įvyko pirmosios šio sezono III etapo rungtynės, kuriose susitiko vietos „Giedra“ (0-1) ir svečiai iš Utenos – Dauniškio gimnazijos komanda „Tūzai“ (1-0). Po labai atkaklios kovos pergalę rezultatu 78:72 (22:12, 15:22, 19:21, 22:17) šventė uteniškiai ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę iš tiek pat galimų.

Rungtynes kovingiau pradėjo svečiai – jau po pirmojo kėlinio nukraujavę „Tūzai“ susikrovė solidžią persvarą – 12:22. Svečiams pirmajame ketvirtyje 12 taškų pelnė E. Pečiūra, 10 pridėjo M. Žvirblis.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai neleido uteniškiams pasprukti toliau, o atvirkščiai juos prisivijo. E. Čaikausko taiklūs tritaškiai leido molėtiškiams sumažinti atsilikimą, o antrąjį ketvirtį „Giedra“ laimėjo rezultatu  22:15.

Antroji rungtynių pusė tapo tikruoju desertu Molėtų sporto centre susirinkusiems krepšinio entuziastams. Abi ekipos demonstravo kokybišką krepšinį, o po trečiojo kėlinio svečiai turėjo vos vieno taško persvarą – 55:56.

Deja, bet audringai sirgalių palaikomiems „Giedros“ krepšininkams pratęsti antrajame ir trečiajame kėlinyje pradėto darbo nepavyko. Nors paskutiniajame kėlinyje Giedraičių ekipa buvo išsiveržusi į priekį, lemiamu momentu sėkmingiau sužaidė svečiai iš Utenos ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę šiame etape.

Jau vasario 13-ąją šių rungtynių nugalėtojai „Tūzai“ savų žiūrovų akivaizdoje susitiks su Visagino „Verdenės“ gimnazijos krepšininkais, kur sieks pratęsti savo pergalių seriją iki dviejų, o kovo 2-ąją „Giedra“ priims svečius iš Vidiškių.

„Giedra“: Edvinas Čaikauskas 26, Daumantas Maišelis 18, Kazimieras Kozlovskis 14, Juozas Jakutis 9, Lukas Jasulis 5.

„Tūzai“: Mantas Žvirblis 35, Edvinas Pečiūra 23, Aurimas Navadničėnas 17, Edvinas Kviklys 3.