Logotipas
04-05
18:30
Romuva - 2
71

Mindaugas
56
04-06
13:00
Imam viršų
85

UJBG-2
77
04-10
15:20
Utenos DSC I
91

Molėtų SC
39
04-10
17:00
UJBG-2
81

Imam viršų
76
04-10
18:30
Mindaugas
74

Romuva - 2
76
04-11
17:00
Tūzai
110

Giedra
85
04-12
15:00
Antano ūsai
94

Centras
90
04-16
16:30
Utenos DSC II
98

Molėtų SC
34
04-19
14:30
Molėtų SC
59

Anykštukės
37
04-20
15:30
Utenos DSC I
 

Utenos DSC II
 
04-27
10:30
UJBG-2
 

Centras
 
04-27
12:00
Mindaugas
 

Giedra
 
04-27
12:30
Antano ūsai
 

Imam viršų
 
04-27
14:00
Tūzai
 

Romuva - 2
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
„Giedra“ eliminavo „Verdenę“ ir žengė į pusfinalį

Galingai startavusi Molėtų rajono Giedraičių „Giedros“ komanda pergalingai pradėjo penktadienį Utenos arenoje startavusį „Finalo šešeto“ turnyrą.

Ji ketvirtfinalio rungtynėse 89:73 (26:13, 24:18, 17:21, 22:21) pranoko Visagino „Verdenės“ žaidėjus ir žengė į pusfinalį.

Jame molėtiškiai susikaus su tiesiausiu keliu tarp keturių stipriausių komandų patekusiais Utenos „Tūzais“.

„Giedra“ atitrūko nuo rungtynių pradžios, kuomet pirmąjį ketvirtį laimėjo dvigubai – 26:13.

Antrajame kėlinyje Molėtų komanda padidino savo pranašumą iki 19 taškų ir po ilgosios pertraukos sėkmingai išlaikė kontrolę savo rankose.

Nugalėtojų gretose didžiąją dalį taškų surinko Daumantas Maišelis, kurio sąskaitoje – 36 taškai.

Verdenės komandai 67 iš visų 73 pelnė Roberto Abramovičiaus ir Mindaugo Gasperavičiaus duetas.

„Giedra“: Daumantas Maišelis 36, Lukas Jasulis 15, Juozas Jakutis 13.

„Verdenė“: Robertas Abramovičius 35, Mindaugas Gasperavičius 32.

TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai000
2. Romuva - 2000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų000
2. Antano ūsai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra000
2. Mindaugas000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-2000
2. Centras000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II10+64
2. Utenos DSC I10+52
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100