Logotipas
04-20
15:30
Utenos DSC I
39

Utenos DSC II
71
04-27
10:30
UJBG-2
100

Centras
83
04-27
12:00
Mindaugas
77

Giedra
57
04-27
12:30
Antano ūsai
56

Imam viršų
61
04-27
14:00
Tūzai
73

Romuva - 2
54
04-28
12:30
Giedra
75

Centras
103
04-28
14:00
Mindaugas
85

UJBG-2
97
04-28
16:15
Antano ūsai
70

Romuva - 2
67
04-28
18:00
Tūzai
57

Imam viršų
55
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
„Tūzai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Antano ūsus“

Lapkričio 6 d. Utenos divizione buvo sužaistos pirmosios rungtynės. Jose susitiko praėjusio sezono (2016 – 2017) vicečempionai „Tūzai“ (1–0) ir Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientai „Antano ūsai“ (0–1). Po atkaklios kovos „Tūzai“ šventė pergalę rezultatu 82:79 (25:21, 25:22, 16:21, 20:14).

Tik rungtynėms prasidėjus buvo galima pastebėti tai, jog „Antano ūsų“ ekipos žaidėjai lengvai pasiduoti neketina. Vis dėlto pirmasis ketvirtis šiek tiek taiklesnis buvo Dauniškio gimnazijos „Tūzų“ komandai – 25:21 .

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėję „Tūzai“ stengėsi padidinti atotrūkį ir įpusėjus kėliniui, po taiklaus Manto Žvirblio dvitaškio komandas skyrė dviženklė persvara (47:36). Tačiau „Antano ūsai“ ir toliau stengėsi agresyviai kovoti, bet antrąjį ketvirtį taip pat pralaimėjo 50:43.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžę „Antano ūsai“ spurtavo 8–0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 50:51. Abi komandos įnirtingai kovojo, o trečiajame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi net 9 kartus! Tačiau „Tūzai“ ir šį ketvirtį buvo stipresni (66:63).

Ketvirtajame kėlinyje „Antano ūsai“ nepasidavė ir toliau stengėsi iškovoti pergalę. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (74:74), visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Dauniškio gimnazijos auklėtiniai, kurie ir pasiekė pirmąją pergalę namuose – 82:79.

„Tūzai“: Mantas Žvirblis 29, Aurimas Malinauskas 19, Edvinas Pečiūra 14, Naglis Tarvydas 11, Aurimas Navadničėnas 9. 

„Antano ūsai“: Bernardas Blažys 21, Žilvinas Varna 19, Kasparas Gaižauskas 18, Tomas Rinkevičius 14, Mykolas Sinica 7.

TURNYRINĖS LENTELĖS
Nėra rezultatų
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai10+3
2. Romuva - 201–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+2
2. Imam viršų01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+12
2. Mindaugas01–12
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+28
2. Giedra01–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+19
2. Romuva - 201–19
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų10+5
2. Antano ūsai01–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+20
2. Giedra01–20
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+17
2. Centras01–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II20+96
2. Utenos DSC I11+20
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100