Žalčiai

not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Pirmoje Zarasų ir Rokiškio akistatoje – svečių pergalė

Gruodžio 21-ąją Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje įvyko pirmosios Zarasų-Rokiškio diviziono atkrintamosios rungtynės, kuriose kovojama dėl vietos tarp aštuonių stipriausių „Juventus“ krepšinio lygos komandų.

Pirmajame susitikime namuose Zarasų „Ąžuolas“ rezultatu 65:81 (14:16, 15:22, 15:26, 21:17) buvo priverstas pripažinti Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos – 2“ komandos pranašumą.

Pirmajame ketvirtyje ekipos kovojo taškas į tašką, o „Romuvos – 2“ atotrūkis po dešimties minučių buvo nežymus – 16:14.

Antrąjį rokiškėnų kėlinį pradėjo 10 iš eilės Domanto Girčio taškų ir nors „Ąžuolui“ svarbius tritaškius pataikė Gytis Račkauskas ir Aleksandras Prokofjevas, dažnai varžovų klaidas lengvais taškais vertę rokiškėnai prieš ilgąją pertrauką susikrovė apčiuopiamesnį pranašumą – 38:29.

Antroje mačo dalyje ir vėl puikiai sekėsi Domantui Girčiui, kuris pataikė dar kelis tolimus metimus ir leido savo komandai lengviau atsipūsti. Rezultatyviausią savo ketvirtį sužaidusi „Romuva – 2“ dar labiau padidino pranašumą prieš lemiamą kėlinį – 64:44.

Nors paskutinį ketvirtį zarasiškiai sugebėjo laimėti 4 taškais, prieš atsakomąjį susitikimą, kuris vyks Rokiškyje sausio mėnesį, jų sąskaitoje – 16 taškų deficitas.

Antrasis šios poros susitikimas planuojamas sausio 18 d. Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio sporto salėje. Didesnį pranašumą po šių dviejų mačų turėsianti ekipa iškovos teisę rungtyniauti tarp 8 stipriausių „Juventus“ krepšinio lygos komandų.

„Ąžuolas“: Arūnas Kochanka 16, Gytis Račkauskas ir Aleksandras Prokofjev po 13, Einoras Andriuškevičius 9, Orestas Puteika 7, Lukas Laipčius 4, Karolis Dieninis 3.

„Romuva – 2“: Domantas Girčys 29, Ignas Dainys 17, Justinas Mikalkėnas, Karolis Azaravičius ir Deividas Virbalas po 9, Evaldas Jasiūnas 6, Gustas Bagdonas 2.