Logotipas
04-20
15:30
Utenos DSC I
39

Utenos DSC II
71
04-27
10:30
UJBG-2
100

Centras
83
04-27
12:00
Mindaugas
77

Giedra
57
04-27
12:30
Antano ūsai
56

Imam viršų
61
04-27
14:00
Tūzai
73

Romuva - 2
54
04-28
12:30
Giedra
75

Centras
103
04-28
14:00
Mindaugas
85

UJBG-2
97
04-28
16:15
Antano ūsai
70

Romuva - 2
67
04-28
18:00
Tūzai
57

Imam viršų
55
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Švenčionių rajone triumfavo Švenčionėlių „Mindaugas“

Gruodžio 21-ąją Pabradės „Ryto“ gimnazijoje Švenčionių rajono mokyklos išsiaiškino savo atstovą tolimesniuose „Juventus“ krepšinio lygos etapuose. Dvejus mačus iš tiek pat žaistų laimėjusi Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos komanda „Mindaugas“ (2-0) be didesnio vargo iškovojo rajono aukso medalius ir kelialapį į kitą etapą. Antroje vietoje liko Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos ekipa „Zigmas“ (1-1), trečioje – Pabradės „Ryto“ gimnazijos komanda (0-2).

Pirmoje akistatoje kovojo šeimininkai „Rytas“ ir svečiai iš Švenčionėlių. Nesunkią pergalę rezultatu 82:42 (20:12, 17:7, 34:9, 11:14) pasiekė „Mindaugo“ ekipa.

Nors pirmajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai, antrajame ketvirtyje Švenčionėlių komanda, vedama Roberto Trebnik ir Augustino Pechovkos, sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą – 37:19.

Po ilgosios pertraukos vaizdas ant parketo nepasikeitė, „Mindaugas“ padidino atotrūkį iki 40 taškų ir laimėjo susitikimą.

„Mindaugas“: Robertas Trebnik 22, Augustinas Pechovka 15, Simonas Šalna 11, Modestas Mikštas 7, Tomas Neiberka 6, Lukas Kuleš ir Eimantas Tamašauskas po 5, Paulius Bankovskis, Julius Bankauskas ir Irmantas Varna po 3, Lukas Šiekštelė 2.

„Rytas“: Ilja Jakovlev 18, Raivydas Mateika 8, Tomas Žvikas 7, Ernestas Paukštė 4, Robert Vinik 3, Justas Sokolovas 2.

Antrajame mačą susitiko rajono lyderėmis vadintos ekipos – Švenčionėlių ir Švenčionių gimnazijų atstovai. Gynyboje su Robertu Trebnik ir Augustinu Pechovka susitvarkyti nesugebėję „Zigmo“ krepšininkai buvo priversti pripažinti „Mindaugo“ pranašumą rezultatu 42:85 (9:22, 13:28, 10:21, 10:14).

Nors pirmosiomis mačo minutėmis žaidėjus dar slėgė įtampa ir rezultatyviai užpulti nepavyko nei vieniems, nei kitiems, kėlinio viduryje pirmąjį spurtą, inicijuotą Augustino Pechovkos, surengė Švenčionėlių krepšininkai, kurie pasibaigus pirmajam kėliniui turėjo dviženklį pranašumą – 22:9.

Antrajame ketvirtyje keturis tolimus metimus įsūdė Robertas Trebnik, Augustinas Pechovka įdėjo iš viršaus ir rezultatas tapo triuškinamas – 50:22.

Antroje mačo dalyje „Zigmui“ stebuklo sukurti nepavyko, o dvi žaistas rungtynes laimėję „Mindaugo“ krepšininkai pelnytai iškovojo teisę varžytis su kitomis 7 geriausiomis Utenos regiono komandomis sekančiuose „Juventus“ krepšinio lygos etapuose.

„Zigmas“: Lukas Mikelinskas 12, Ignas Bagdonas 6, Karolis Drūteika, Arūnas Sokolovas ir Povilas Pansevičius po 5, Dominykas Kulda 4, Gaudenis Bogdonavičius 3, Lukas Bartaška 2.

„Mindaugas“: Robertas Trebnik 31, Augustinas Pechovka 28, Eimantas Tamašauskas 7, Julius Bankauskas 5, Irmantas Varna, Lukas Kuleš ir Lukas Šiekštelė po 4, Simonas Šalna 2.

Paskutiniajame susitikime sprendėsi antrosios vietos Švenčionių rajone laimėtojas. Pergalę po įtemptos kovos rezultatu 62:44 (16:9, 13:11, 15:16,18:8) šventė Švenčionių „Zigmo“ krepšininkai, įveikę varžovus iš Pabradės.

Švenčioniškiai rungtynių sąlygas diktavo beveik visas 40 minučių. Nors „Ryto“ krepšininkams kelis kartus pavyko skirtumą sumažinti iki 3 taškų, Igno Bagdono ir Luko Mikelinsko individualių pastangų dėka „Zigmas“ vėl pabėgdavo į priekį.

„Zigmas“: Ignas Bagdonas 26, Lukas Mikelinskas 18, Povilas Pansevičius ir Arūnas Sokolovas po 8, Dominykas Kulda 2.

„Rytas“: Justas Sokolovas ir Mindaugas Markovskis po 13, Ilja Jakovlev 8, Ernestas Paukštė 4, Raivydas Mateika, Tomas Žvikas ir Dominykas Gečas po 2.

TURNYRINĖS LENTELĖS
Nėra rezultatų
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai10+3
2. Romuva - 201–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+2
2. Imam viršų01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+12
2. Mindaugas01–12
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+28
2. Giedra01–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+19
2. Romuva - 201–19
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų10+5
2. Antano ūsai01–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+20
2. Giedra01–20
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+17
2. Centras01–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II20+96
2. Utenos DSC I11+20
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100