Žalčiai

not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Praėjusio sezono prizininkai sutriuškino Alantos krepšininkus

Gruodžio 28-ąją, Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijoje vietos krepšininkai priėmė svečius iš Alantos. Po nesunkių rungtynių triuškinamą pergalę – 114:42 (22:6, 32:7, 24:14, 36:15) pasiekė praėjusio sezono trečiosios vietos nugalėtojai, Giedraičių krepšininkai. Nugalėtojų gretose labiausiai pasižymėjo 36 taškus pelnęs Edvinas Čaikauskas, ir 35 taškus pridėjęs Daumantas Maišelis.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštės šeimininkai diktavo alantiškiams savo sąlygas ir po pirmojo rungtynių ketvirčio užtikrintai pirmavo – 22:6.

Antrajame kėlinyje Giedraičių gimnazijos krepšininkai apsukų nemažino ir tik didino savo persvarą. D. Maišelio ir E. Čaikausko duetas per antrąjį rungtynių ketvirtį pelnė 24 taškus, o prieš antrąją rungtynių pusę giedratiškiai turėjo nebe sunaikinamą, 41 taško persvarą – 54:13.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė – šeimininkai ir toliau demonstravo puikų žaidimą abejose aikštės pusėse ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo net 51 taško persvarą – 78:27.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Giedraičių komandos krepšininkai toliau demonstravo galingą žaidimą puolime, o po rezultatyviausio rungtynių kėlinio šventė lengvą pergalę – 114:42.

„Giedraičiai“: Edvinas Čaikauskas 36, Daumantas Maišelis 35, Lukas Jasulis 21, Robertas Buinovec 7, Robertas Bliznikas, Sigitas Kildišius ir Justinas Jakimavičius po 4, Darius Jasulis 3.

„Alanta“: Osvaldas Ulenskas 18, Modestas Vilutis 6, Matas Michnevičius ir Modestas Bieliauskas po 5, Justinas Pivoras ir Lukas Bražėnas po 4.