Žalčiai

not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Alantos gimnazijoje pranašesni buvo giedraitiškiai

Sausio 3 d. Naujuosius metus su „Juventus“ krepšinio lyga pasitiko Molėtų rajonas. Alantos gimnazija (0-2) priėmė svečius iš Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos (2-0), kurie nesunkiai 81:52 (27:17, 16:7, 19:18, 19:10) antrąjį kartą šiame sezone susitvarkė su aikštelės šeimininkais.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo giedraitiškiai, kurie puikaus Luko Jasulio žaidimo baudos aikštelėje dėka po pirmųjų kelių minučių buvo priekyje – 8:2. Vis dėlto „Giedros“ komandos aukštaūgis ketvirčio viduryje patyrė traumą, dėl kurios nebaigė mačo, o sėkmingai išretėjusia giedraitiškių „bokštų“ grandimi pasinaudoję Alantos krepšininkai kiek išlygino rezultatą.

Vis dėlto geležinę gynybą antrajame kėlinyje pademonstravusi „Giedra“ pirmąjį kartą šiose rungtynėse įgijo 19 taškų pranašumą – 43:24.

Po ilgosios pertraukos nervus svečiams dar kiek pakutenusiems alantiškiams mačo pabaigoje pritrūko jėgų, o antrąją pergalę Molėtų rajone į savo sąskaitą įsirašė „Giedra“.

Artimiausios Molėtų diviziono rungtynės vyks jau artėjantį penktadienį, sausio 5 d., 16:00, Molėtų sporto centre, kai aikštelės šeimininkai „Ciklonas“ (Molėtų gimnazija) priims svečius iš Alantos gimnazijos.

„Alanta“: Jurgis Jatautis 14, Osvaldas Ulenskas 12, Lukas Bružas 7, Modestas Bieliauskas 5, Modestas Vilutis ir Matas Michnevičius po 4, Justinas Pivoras ir Aivaras Čečetas po 3.

„Giedra“: Daumantas Maišelis 31, Edvinas Čaikauskas 27, Lukas Jasulis 9, Robertas Bliznikas ir Robertas Buinovec po 4, Sigitas Kildišius, Justinas Jakimavičius ir Dalius Malinauskas po 2.