Logotipas
01-08
15:00
Žalčiai
113

Antano ūsai
109
01-10
15:00
Alanta
42

Ciklonas
68
01-10
15:00
Federalai
79

Tūzai
115
01-11
15:40
Žaibas
75

Centras
93
01-16
18:30
Centras
97

Žaibas
75
01-17
15:30
Giedra
89

Ciklonas
69
01-17
15:30
Imam viršų
109

Nepatyrę
58
01-17
18:30
UJBG-1
83

UJBG-2
85
01-18
15:30
Romuva - 2
91

Ąžuolas
57
01-22
15:00
Tūzai
 

Antano ūsai
 
01-23
15:00
Žalčiai
 

Federalai
 
01-24
15:00
Antano ūsai
 

Tūzai
 
01-24
16:30
Ciklonas
 

Giedra
 
01-31
15:00
Federalai
 

Žalčiai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
„Žalčiai“ iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą nepatenka

Sausio 8d. Utenos Dauniškio gimnazijoje buvo sužaistas atsakomasis mačas, kuriame šeimininkai „Žalčiai“ susitiko su „Antano ūsais“. Po atkaklios kovos „Žalčiai“ šventė pergalę rezultatu 113:109 (28:27, 28:28, 28:29, 29:25)

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais,o  Arijaus Maniušio ir Dovydo Zarankos vedami „Žalčiai“ norėjo atitrūkti nuo priešininkų, tačiau šie neketino pasiduoti bei atsakė taikliais metimais, visgi kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko išsaugoti minimalią persvarą – 28:27.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Antano ūsų“ žaidėjas Kristupas Jonavičius patyrė čiurnos traumą ir daugiau aikštelėje nebepasirodė. Tai nesutrukdė svečiams  toliau atkakliai kovoti, tačiau į ilgąją pertrauką šapokiečiai išėjo turėdami vieno taško deficitą – 56:55.

Antroji rungtynių dalis buvo taip pat nervinga. „Žalčiai“ atsakė į kiekvieną taiklų metimą ir neleido „Antano ūsams“ išsiveržti į priekį, o po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 84:84.Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje. Jame šeimininkai įrodė savo pranašumą bei atitrūko bei šventė pergalę.

Puikias rungtynes sužaidė Žygimantas Bareikis, kuris surinko 40 taškų bei pagerino savo asmeninį pelnytų taškų rekordą.

Tačiau šios pergalės „Žalčiams“ neužteko ir dėl geresnio taškų santykio į Utenos finalą patenka „Antano ūsai“. Jie taip pat užsigarantuoja vietą rajoniniame etape, kur susitiks su kitų divizionų stipriausiomis komandomis.

„Žalčiai“: Dovydas Zaranka 33, Arijus Maniušis 32, Artas Kuzmenko 24, Marius Šileikis 10, Edvinas Kirvelis 11,  Arūnas Paukštis 3.

„Antano ūsai“ : Žygimantas Bareikis 40, Bernardas Blažys 35, Mykolas Sinica 15, Edvinas Grižas 10, Erikas Grigas 5, Gintaras Jotka ir Arnas Guntulis po 2.

TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+2
2. UJBG-101–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai000
2. Antano ūsai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai000
2. Žalčiai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra30+121
2. Ciklonas21+38
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100