Logotipas
04-27
12:00
Mindaugas
77

Giedra
57
04-27
12:30
Antano ūsai
56

Imam viršų
61
04-27
14:00
Tūzai
73

Romuva - 2
54
04-28
12:30
Giedra
75

Centras
103
04-28
14:00
Mindaugas
85

UJBG-2
97
04-28
16:15
Antano ūsai
70

Romuva - 2
67
04-28
18:00
Tūzai
57

Imam viršų
55
10-16
15:00
Svirpliai
97

Hercogai
74
10-18
15:00
Žaginys
65

Žalčiai
69
10-22
15:00
Jūreiviai
 

Hercogai
 
10-25
15:00
Hercogai
 

Žaginys
 
11-06
15:00
Svirpliai
 

Jūreiviai
 
11-08
15:00
Žaginys
 

Jūreiviai
 
11-13
15:00
Svirpliai
 

Žalčiai
 
11-15
15:00
Žaginys
 

Svirpliai
 
11-20
15:00
Žalčiai
 

Jūreiviai
 
11-22
15:00
Hercogai
 

Žalčiai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
„Žalčiai“ iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą nepatenka

Sausio 8d. Utenos Dauniškio gimnazijoje buvo sužaistas atsakomasis mačas, kuriame šeimininkai „Žalčiai“ susitiko su „Antano ūsais“. Po atkaklios kovos „Žalčiai“ šventė pergalę rezultatu 113:109 (28:27, 28:28, 28:29, 29:25)

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais,o  Arijaus Maniušio ir Dovydo Zarankos vedami „Žalčiai“ norėjo atitrūkti nuo priešininkų, tačiau šie neketino pasiduoti bei atsakė taikliais metimais, visgi kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko išsaugoti minimalią persvarą – 28:27.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Antano ūsų“ žaidėjas Kristupas Jonavičius patyrė čiurnos traumą ir daugiau aikštelėje nebepasirodė. Tai nesutrukdė svečiams  toliau atkakliai kovoti, tačiau į ilgąją pertrauką šapokiečiai išėjo turėdami vieno taško deficitą – 56:55.

Antroji rungtynių dalis buvo taip pat nervinga. „Žalčiai“ atsakė į kiekvieną taiklų metimą ir neleido „Antano ūsams“ išsiveržti į priekį, o po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 84:84.Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje. Jame šeimininkai įrodė savo pranašumą bei atitrūko bei šventė pergalę.

Puikias rungtynes sužaidė Žygimantas Bareikis, kuris surinko 40 taškų bei pagerino savo asmeninį pelnytų taškų rekordą.

Tačiau šios pergalės „Žalčiams“ neužteko ir dėl geresnio taškų santykio į Utenos finalą patenka „Antano ūsai“. Jie taip pat užsigarantuoja vietą rajoniniame etape, kur susitiks su kitų divizionų stipriausiomis komandomis.

„Žalčiai“: Dovydas Zaranka 33, Arijus Maniušis 32, Artas Kuzmenko 24, Marius Šileikis 10, Edvinas Kirvelis 11,  Arūnas Paukštis 3.

„Antano ūsai“ : Žygimantas Bareikis 40, Bernardas Blažys 35, Mykolas Sinica 15, Edvinas Grižas 10, Erikas Grigas 5, Gintaras Jotka ir Arnas Guntulis po 2.

TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Svirpliai10+23
2. Žalčiai10+4
3. Jūreiviai000
4. Žaginys01–4
5. Hercogai01–23