Žalčiai

not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
„Ciklonas“ nugalėjo Alantos gimnaziją ir įsirašė antrąją pergalę

Molėtų r. Alantos gimnazijoje įvyko antrosios rungtynės, kuriose susitiko vietos Alantos gimnazija (0-4) ir „Ciklonas“ (2-0). Po itin sėkmingo svečiams antrojo rungtynių kėlinio antrąją pergalę rezultatu 68:42 (16:14, 23:6, 12:9, 20:10) į savo sąskaitą įsirašė „Ciklonas“.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir po pirmojo ketvirčio svečiai pirmavo vos dviem taškais – 16:14. Antrajame kėlinyje Molėtų gimnazijos krepšininkai nusprendė spausti savo varžovus – „Alantos“ komanda tiesiog negalėjo pralaužti priešininkų gynybos, kuri leido „Ciklono“ ekipai praleisti tik 6 taškus! Tai svečiams iš Molėtų leido pelnyti lengvus taškus puolime, pirmoji pusė baigėsi svečių naudai – 39:20.

Po ilgosios pertraukos komandos trečiąjį ketvirtį pradėjo netaikliais metimais, kurie lėmė nerezultatyvų kėlinį – 12:9. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkai sugrįžti į rungtynes nesugebėjo, o kamuolio komandos draugams negailėję Molėtų gimnazijos krepšininkai užtikrintai pabaigė rungtynes – 20:10.

Likus vos dvejoms rungtynėms iki Molėtų rajono etapo pabaigos pirmoje turnyro lentelės vietoje pirmauja Giedraičų „Giedra“ (2-0), antrąją vietą užima Molėtų „Ciklonas” (2-0), o jau visas rungtynes sužaidę Alantos gimnazijos krepšininkai užėmė trečiąją vietą (0-4). Molėtų rajone liko sužaisti vos dvejas rungtynės tarp Molėtų bei Giedraičių gimnazijų, kad paaiškėtų, kas molėtiškių garbę gins III lygos etape.

„Alanta“:  Modestas Bieliauskas 15, Osvaldas Ulenskas 9, Aivaras Čečetas ir Justinas Pivoras po 6, Jurgis Jatautis 4, Lukas Bražėnas 2.

„Ciklonas“: Gustas Petkevičius 25, Marius Gurskas 14, Eimantas Višumirskas ir Rokas Šeikis po 8, Justas Sirutis 6, Orintas Šermukšnis 4, Laurynas Šeikis 2, Klaudijus Kišunas 1.