Logotipas
04-20
15:30
Utenos DSC I
39

Utenos DSC II
71
04-27
10:30
UJBG-2
100

Centras
83
04-27
12:00
Mindaugas
77

Giedra
57
04-27
12:30
Antano ūsai
56

Imam viršų
61
04-27
14:00
Tūzai
73

Romuva - 2
54
04-28
12:30
Giedra
75

Centras
103
04-28
14:00
Mindaugas
85

UJBG-2
97
04-28
16:15
Antano ūsai
70

Romuva - 2
67
04-28
18:00
Tūzai
57

Imam viršų
55
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
„Ciklonas“ nugalėjo Alantos gimnaziją ir įsirašė antrąją pergalę

Molėtų r. Alantos gimnazijoje įvyko antrosios rungtynės, kuriose susitiko vietos Alantos gimnazija (0-4) ir „Ciklonas“ (2-0). Po itin sėkmingo svečiams antrojo rungtynių kėlinio antrąją pergalę rezultatu 68:42 (16:14, 23:6, 12:9, 20:10) į savo sąskaitą įsirašė „Ciklonas“.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir po pirmojo ketvirčio svečiai pirmavo vos dviem taškais – 16:14. Antrajame kėlinyje Molėtų gimnazijos krepšininkai nusprendė spausti savo varžovus – „Alantos“ komanda tiesiog negalėjo pralaužti priešininkų gynybos, kuri leido „Ciklono“ ekipai praleisti tik 6 taškus! Tai svečiams iš Molėtų leido pelnyti lengvus taškus puolime, pirmoji pusė baigėsi svečių naudai – 39:20.

Po ilgosios pertraukos komandos trečiąjį ketvirtį pradėjo netaikliais metimais, kurie lėmė nerezultatyvų kėlinį – 12:9. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkai sugrįžti į rungtynes nesugebėjo, o kamuolio komandos draugams negailėję Molėtų gimnazijos krepšininkai užtikrintai pabaigė rungtynes – 20:10.

Likus vos dvejoms rungtynėms iki Molėtų rajono etapo pabaigos pirmoje turnyro lentelės vietoje pirmauja Giedraičų „Giedra“ (2-0), antrąją vietą užima Molėtų „Ciklonas” (2-0), o jau visas rungtynes sužaidę Alantos gimnazijos krepšininkai užėmė trečiąją vietą (0-4). Molėtų rajone liko sužaisti vos dvejas rungtynės tarp Molėtų bei Giedraičių gimnazijų, kad paaiškėtų, kas molėtiškių garbę gins III lygos etape.

„Alanta“:  Modestas Bieliauskas 15, Osvaldas Ulenskas 9, Aivaras Čečetas ir Justinas Pivoras po 6, Jurgis Jatautis 4, Lukas Bražėnas 2.

„Ciklonas“: Gustas Petkevičius 25, Marius Gurskas 14, Eimantas Višumirskas ir Rokas Šeikis po 8, Justas Sirutis 6, Orintas Šermukšnis 4, Laurynas Šeikis 2, Klaudijus Kišunas 1.

TURNYRINĖS LENTELĖS
Nėra rezultatų
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai10+3
2. Romuva - 201–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+2
2. Imam viršų01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+12
2. Mindaugas01–12
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+28
2. Giedra01–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+19
2. Romuva - 201–19
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų10+5
2. Antano ūsai01–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+20
2. Giedra01–20
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+17
2. Centras01–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II20+96
2. Utenos DSC I11+20
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100