Zigmas

not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Pirmojoje III etapo akistatoje – ukmergiškių pergalė

Vasario 4-ąją Ukmergėje įvyko pirmosios „Juventus” krepšinio lygos III etapo rungtynės, kurių metu susitiko Ukmergės J. Basanavičiaus gimnazijos ekipa „UJBG-I” ir svečių komamda „Zigmas”, atvykusi iš Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos. Kova nebuvo labai arši ir rezultatu 80:68 (21:9, 14:15, 28:22, 17:22) pergalę šventė šeimininkai.

Rungtynės prasidėjo gan įtemptai, tačiau „UJBG-I” ekipa sugebėjo šiek tiek atitrūkti ir išsiveržti į priekį. Įpusėjus kėliniui situacija nesikeitė, todėl „Zigmui” teko prašyti minutės pertraukėlės. Deja, ji negelbėjo – ukmergiškiai tolo, o ketvirčio pabaigoje realizuotas Dominyko Drazdo tolimas šūvis leido jiems dar labiau padidinti skirtumą – 21:9.

Antrąjį ketvirtį Švenčionių komanda pradėjo lyg su nauja jėga – nevengė rizikuoti ir taiklūs metimai iš trijų taškų zonos padėjo sumažinti atsilikimą. Šiek tiek geriau puolime pasirodęs „Zigmas” sugebėjo šį kėlinį laimėti, tačiau skirtumas vis dar buvo dviženklis – 35:24.

Po ilgosios pertraukos situacija ir lyderiaujanti komanda nesikeitė. Ukmergės J. Basanavičiaus komandos žaidėjai Domantas Gečys ir Dominykas Drazdas, pademonstravę tolimų metimų šou, vis labiau naikino varžovų viltis bei didino savo komandos susikrautą persvarą – 63:46.

Ketvirtajame kėlinyje neblogai gynyboje padirbėję Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komandos žaidėjai nesugebėjo sukurti stebuklo ir užbaigti rungtynių pergalingai. Galingiau pasirodę ukmergiškiai šventė pergalę 12 taškų skirtumu – 80:68.

„UJBG-I“: Dominykas Drazdas 34, Mantas Sviridovas 20, Domantas Gečys 10, Laurynas Tyla 6, Karolis Ruzas ir Petras Dzežulskis po 4, Arnas Baltakys 2.

„Zigmas“: Argaudas Bielinis 35, Ignas Bagdonas 14, Lukas Nalivaika 13, Laurynas Pumputis 4, Deimantas Gavrilovas 2.