Logotipas
03-04
18:30
UJBG-I
120

Žalčiai
89
03-05
16:00
Vibracija
59

Vaižgantas
72
03-07
15:15
Hercogai
75

Nepatyrę
76
03-12
17:00
Vaižgantas
75

UJBG-I
69
03-14
14:00
Vibracija
58

Nepatyrę
74
03-14
17:00
Žalčiai
114

Zigmas
81
03-19
15:00
Nepatyrę
79

UJBG-I
89
03-19
17:00
Centras
63

Vibracija
74
03-21
15:30
Zigmas
58

Hercogai
92
03-27
16:00
Nepatyrę
 

Zigmas
 
03-27
17:00
UJBG-I
 

Centras
 
03-28
18:00
Vaižgantas
 

Žalčiai
 
04-04
17:30
Centras
 

Hercogai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Prasideda „Visų žvaigždžių“ balsavimas

Kovo 13-ąją startuoja „Juventus“ krepšinio lygos „Visų žvaigždžių“ šventės balsavimas. Fanai tradiciškai gali nulemti, kurie jaunieji žaidėjai balandžio 26-ą18:30, ant Utenos arenos parketo išmėgins jėgas prieš „Juventus“ krepšinio klubą.

Aštuonios pajėgiausios Utenos regiono komandos jau delegavo po kelis savo ekipos žaidėjus, iš kurių tik dvylika pateks į galutinę rinktinės sudėtį. Juos treniruoti pretenduoja aštuoni patyrę specialistai, savo žinias balandžio 26-ąją perduoti pasiruošę jauniesiems regiono krepšininkams.

Į „Juventus“ krepšinio lygos „Visų Žvaigždžių“ rinktinę patekti pretenduoja:

Įžaidėjai: Benas Žulys (Utenos „Hercogai“), Deividas Dijokas (Utenos „Žalčiai“), Domantas Gečys (Ukmergės „UJBG-I“), Edgaras Šlaitas (Anykščių „Nepatyrę“), Karolis Reginis (Visagino „Centras“), Marius Gurskas (Molėtų „Vibracija“), Nedas Spundzevičius (Rokiškio „Vaižgantas“).

Atakuojantys gynėjai: Argaudas Bielinis (Švenčionių „Zigmas“), Dovydas Zaranka (Utenos „Žalčiai“), Karolis Varnas (Rokiškio „Vaižgantas“), Lukas Nalivaika (Švenčionių „Zigmas“), Mantas Sviridovas (Ukmergės „UJBG-I“), Marius Brasiūnas (Utenos „Hercogai“), Mindaugas Gasperavičius (Visagino „Centras“), Robertas Skobas (Molėtų „Vibracija“).

Lengvieji krašto puolėjai: Arminas Raščius (Anykščių „Nepatyrę“), Dominykas Drazdas (Ukmergės „UJBG-I“), Marius Šileikis (Utenos „Žalčiai“), Martynas Eisinas (Utenos „Hercogai“), Nedas Valečka (Rokiškio „Vaižgantas“), Tadas Kanapka (Molėtų „Vibracija“).

Sunkieji krašto puolėjai:  Arijus Maniušis (Utenos „Žalčiai“), Gedas Dubauskas (Anykščių „Nepatyrę“), Ignas Jackevičius (Utenos „Hercogai“), Mantas Gaidys (Visagino „Centras“).

Vidurio puolėjai: Eimantas Višumirskas (Molėtų „Vibracija“), Ignas Bagdonas (Švenčionių „Zigmas“), Joris Repčys (Anykščių „Nepatyrę“), Justas Pranckūnas (Rokiškio „Vaižgantas“), Laurynas Tyla (Ukmergės „UJBG-I“), Vilius Kardelis (Visagino „Centras“).

Treneriai: Andrius Nekrašas (Švenčionių „Zigmas“), Arūnas Navickas (Rokiškio „Vaižgantas“), Kristina Skorochodovaitė (Utenos „Žalčiai“), Ramūnas Knezys (Molėtų „Vibracija“), Ramūnas Šližys (Anykščių „Nepatyrę“), Rimvydas Vaitkus (Utenos „Hercogai“), Saulius Grigas (Ukmergės „UJBG-I“), Vadimas Čižys (Visagino „Centras“).

Balsuoti už savo favoritus galite ČIA

Šiais metais sirgaliai rinks kiekvienos pozicijos startinio penketo žaidėjus, o likusius septynis krepšininkus išrinks daugiausiai balsų apklausoje sulaukęs treneris, tad kviečiame nesnausti! Balsavimas bus stabdomas balandžio 7 d., 23:59.

Šventėje liūdėti taip pat neleis 8 Kambarys, Echo Dance, Vytautas Mikaitis ir Utenos „Juventus“ šokėjos!

Renginys – NEMOKAMAS!

TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas60+129
2. UJBG-I51+113
3. Žalčiai42+58
4. Nepatyrę42+5
5. Hercogai24–15
6. Zigmas14–74
7. Vibracija15–94
8. Centras05–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas10+8
2. Mindaugas01–8
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas-II10+2
2. Rytas01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas10+21
2. Rytas01–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+2
2. Mindaugas-II01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai20+31
2. Hercogai02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Svirpliai20+31
2. Žaginys02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+51
2. Rytas11–15
3. Zigmas-II02–36
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+54
2. Mindaugas-II11–8
3. Vakarų vėjai02–46
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+55
2. Žaibas02–55
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vibracija40+63
2. Giedra22+48
3. Alanta04–111
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas10+4
2. Bazė01–4
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai11+17
2. Svirpliai11–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai20+63
2. Žaginys02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas60+74
2. Juodupės gimnazija42+94
3. Vaižgantas-II24–35
4. Ąžuolas06–133
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+90
2. Verdenė11+24
3. Žiburys02–114
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vibracija20+98
2. Verslo susitikimas11+84
3. Elektriniai02–182
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+100
2. Vaižgantas-II11+52
3. Vaižgantas-III02–152
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-I20+55
2. UJBG -211+35
3. Dukstyna02–90
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai40+63
2. Svirpliai31+45
3. Hercogai22+30
4. Žaginys13+14
5. Jūreiviai04–152