88
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
22 taškų persvarą iššvaistę „Žalčiai“ išsivežė pergalę iš Rokiškio

Kovo 28 d. Rokiškio sporto centre vietos „Vaižgantas” priėmė svečius iš Utenos – Dauniškio gimnazijos „Žalčių“ ekipą. Pastarieji įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 69:77 (15:22, 17:28, 16:14, 21:13). „Vaižganto“ komandai tai buvo pirmasis pralaimėjimas „Juventus“ krepšinio lygoje šiame sezone.

Nerezultatyvioje rungtynių pradžioje šeimininkams pavyko įgyti minimalią persvarą, tačiau įpusėjus kėliniui „Žalčiai“ persvėrė rezultatą, o Arijaus Maniušio taiklūs tolimi metimai leido svečiams po pirmojo kėlinio įgauti septynių tašką pranašumą – 15:22.

Antrajame ketvirtyje „Vaižgantui“ ir toliau nesisekė. Tuo puikiai pasinaudojo svečiai ir didino pranašumą. Po kelių perimtų kamuolių „Žalčių“ ekipa įgijo dviženklę persvarą ir po dvidešimties minučių pirmavo – 32:50.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau bandė didinti atotrūkį, bet audringai savų žiūrovų palaikomas „Vaižgantas“ pradėjo rodyti atsigavimo ženklus. Vis dėlto puikūs pirmieji kėliniai, per kuriuos „Žalčiai“ susikrovė nemenką persvarą, leido pirmauti ir po trijų ketvirčių – 48:64.

Paskutinėje mačo dalyje susirinkę gausiai susirinkę Rokiškio sirgaliai ir vėl išvydo intrigą. „Žalčiai“ šiek tiek atsipalaidavo, o šeimininkai grįžo rungtynes bei užkūrė tikrą pirtį. Likus kelioms minutėms iki ketvirčio pabaigos šeimininkai sugebėjo panaikinti varžovų pranašumą iki trijų taškų. Visgi jiems pritrūko laiko, o uteniškiai išsivežė pergalę – 69:77.

Šios rungtynės buvo paskutinės abiems komandoms. „Vaižganto“ komanda jau užsitikrino pirmąją vietą III etape ir atkrintamosiose kovos su VIII vietą užėmusia komanda. Tuo metu „Žalčiai“ liko ketvirti bei ketvirtfinalyje susitiks su V vietą po šio etapo užsitikrinusia komanda.