88
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
Ukmergės „UJBG-I“ – JKL čempionai

„Juventus“ krepšinio lygos finale Ukmergės „UJBG-I“ 80:94 (24:24, 18:26, 16:19, 22:25) įveikė Utenos „Žalčius“ ir tapo 2018-2019 metų sezono nugalėtojais.

Jau nuo pirmų sekundžių „Žalčiai“ išsiveržė į priekį: Marius Šileikis pataikė dvitaškį, gynyboje atsikovojęs  kamuolį Dovydas Zaranka pelnė du taškus su pražanga ir taip uteniškiai įgavo persvarą. Mantas Sviridovas smeigė du tritaškius bei priartėjo prie varžovų (9:6). Keturi iš eilės Dominyko Drazdo taškai persvėrė rezultatą ukmergiškių naudai, tačiau „Žalčiai“ atsakė tuo pačiu. „UJBG-I“ susikūrė puikias progas metimams, o tai leido pirmauti šešiais taškais (11:17). Antroje kėlinio dalyje uteniškiai priartėjo iki minimalaus skirtumo (21:22). Komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 24:24.

Antrajame kėlinyje toliau vyko arši kova. Dominykas Drazdas taikliu tolimu šūviu išvedė ukmergiškius į priekį (29:33). Domanto Gečio tritaškis dar labiau padidino persvarą, o įpusėjus ketvirčiui „UJBG-I“ pirmavo jau devyniais taškais (33:42). „Žalčiai“ sumažino deficitą, tačiau Aivaro Purvio tritaškis leido Ukmergės ekipai padidinti persvarą iki dviženklės. Po 20 minučių Ukmergė priekyje – 42:50.

Po ilgosios pertraukos Dovydas Zaranka pelnė penkis taškus iš eilės, tačiau tai ukmergiškių neišgąsdino, jie taip pat surengė rezultatyvias atakas bei neapleido lyderių pozicijos (47:55). Kėlinio viduryje abi komandos pateko į duobę ir skirtumas išliko panašus (50:59). Ketvirčio pabaigoje vaizdas iš esmės nepasikeitė: „UJBG-I“ ir toliau pirmavo – 58:69.

Į ketvirtąjį kėlinį „Žalčiai“ žengė kovingai nusiteikę. Surengę spurtą, priartėjo iki keturių taškų (69:73). Dominykas Drazdas realizavo tolimą metimą, Dovydas Zaranka atsakė tuo pačiu, o rungtynėse ir toliau tvyrojo įtampa. Vis tik ukmergiškiai žaidė užtikrinčiau ir vėl susikrovė dviženklę persvarą (75:86). „Žalčiai“ dar bandė gelbėtis prašydami minutės pertraukėlės, tačiau į lemiamą šturmą kilti nebepavyko. Ukmergės „UJBG-I“ šventė svarbiausią pergalę šį sezoną – 80:94.

„Žalčiai“: Dovydas Zaranka 30, Arijus Maniušis 20, Edvinas Kirvelis 11, Deividas Dijokas 10, Edvinas Bareikis 4, Lukas Miškinis 3, Marius Šileikis 2.

„UJBG-I“: Dominykas Drazdas 34, Mantas Sviridovas 29, Domantas Gečys 25, Aivaras Purvis ir Arnas Baltakys po 3.