Logotipas
12-16
15:00
Vaižgantas I
73

Vaižgantas
84
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
123

Verdenė
25
12-17
15:30
Zigmas
83

Aitvaras
63
12-18
14:00
Vaižgantas I
112

Obeliai
81
12-19
10:00
Rytas
56

Aitvaras
69
12-19
15:00
Žalčiai
64

Hercogai
78
12-19
15:00
Verdenė
38

Ąžuolas
96
01-08
15:00
Žaginys
55

Hercogai
114
01-20
15:00
Žalčiai
86

Silkėnai
99
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
III vietą Utenoje užėmė „Hercogai“

Sausio 8-ąją Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje buvo sužaistos bronzinės Utenos diviziono rungtynės. Jas po nesunkios kovos rezultatu 55:114 (12:29, 7:34, 23:26, 13:25) laimėjo „Hercogai“, kurie ir išsidalino Utenos diviziono bronzos medalius. „Žaginio“ ekipai šiame mače negalėjo padėti ekipos lyderis Martynas Žvirblis.

Pirmąjį kėlinį triuškinamai laimėjo Igno Jackevičiaus vedami Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientai – 12:29.

Antrajame kėlinyje „Hercogų“ puolimas visiškai pervažiavo antrąja sudėtimi žaidusį „Žaginį“. Puikus Martyno Eisino ir Igno Jackevičiaus tandemas ir toliau į neviltį varė savo varžovus – 19:63.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir „Hercogai“ šventė užtikrintą pergalę – 55:114.

Šios rungtynės lėmė, jog Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos komanda „Hercogai“ iškovojo „Umaras-JKL“ Utenos diviziono bronzos medalius.

Kova dėl aukso Utenoje vyks jau sausio 16-ąją, kai Utenos Dauniškio gimnazijoje ant parketo išbėgs vietos „Žalčiai“ ir „Silkėnai“.

„Žaginys“: Gustas Murmulis 21, Gustas Markevičius 14, Justinas Navikas 12, Redas Šukšta 8.

„Hercogai“: Ignas Jackevičius 33, Benas Žulys 23, Martynas Eisinas ir Marius Brasiūnas po 18, Simas Česnavičius 14, Mantas Petronis 8.

TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai10+13
2. Žalčiai01–13
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai10+59
2. Žaginys01–59
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+52
2. Aitvaras11–7
3. Rytas02–45
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai11+11
2. Hercogai11–11
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas31+129
2. Vilkakalnis-321+86
3. Verdenė03–215
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas40+74
2. Vaižgantas I22+15
3. Obeliai04–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122