Logotipas
12-16
15:00
Vaižgantas I
73

Vaižgantas
84
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
123

Verdenė
25
12-17
15:30
Zigmas
83

Aitvaras
63
12-18
14:00
Vaižgantas I
112

Obeliai
81
12-19
10:00
Rytas
56

Aitvaras
69
12-19
15:00
Žalčiai
64

Hercogai
78
12-19
15:00
Verdenė
38

Ąžuolas
96
01-08
15:00
Žaginys
55

Hercogai
114
01-20
15:00
Žalčiai
86

Silkėnai
99
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Ar žinojote? „Umaras-JKL“ nugalėtojai ir jų sirgaliai vasarą praleis kruize

„Umaras“-„Juventus“ krepšinio lyga sezonas įpusėja. Jau paaiškėjo, kurias aštuonias ekipas išvysime susikaunant dėl geriausios komandos titulo:

  • Utenos Dauniškio gimnazijos „Silkėnai“;
  • Utenos Dauniškio gimnazijos „Žalčiai“;
  • Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos „UJBG“;
  • Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazijos „Vaižgantas“;
  • Molėtų gimnazijos „Pigiau grybo“;
  • Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos „Zigmas“;
  • Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos „Ąžuolas“;
  • Anykščių Jono Biliūno gimnazijos „Cunamis“.

Sausio 24 dieną bus ištraukti burtai, kurie nulems, kaip komandos žais III etape. Priminsime, jog III etapas, kaip tapo įprasta, vyks vieno rato sistema.

Išsiaiškinusios vietas turnyrinėje lentelėje, komandos stos į kovą ketvirtfinaliuose, o jose laimėjusios ekipos susitiks lygos Finalo ketverte, kuris balandžio mėnesį vyks Utenos arenoje. Ketvirtfinalio barjero neperžengusios komandos turės galimybę laimėti paguodos prizus Mažojoje taurėje.

Lygos čempionais tapusios ekipos lauks ne tik tradiciniai trofėjai, bet ir ypatingas šių metų prizas, kurį dovanoja UAB „Umaras“, – trijų dienų kruizas keltu Ryga-Stokholmas-Ryga.

Liepos 22-24 dienomis vyksiančios kelionės metu krepšininkai turės galimybę tiek puikiai praleisti laiką kruiziniame laive, tiek pasigrožėti Švedijos sostine liepos 23 dieną.

Verta paminėti, kad į kelionę laimėjusi komanda galės kartu pasiimti beveik 20 aktyviausių komandos fanų, tad visiems gerbėjams verta dar aistringiau palaikyti savo ekipas.

Į kruizą taip pat vyks aktyviausi „Umaras-JKL“ turnyro savanoriai.

TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai10+13
2. Žalčiai01–13
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai10+59
2. Žaginys01–59
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+52
2. Aitvaras11–7
3. Rytas02–45
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai11+11
2. Hercogai11–11
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas31+129
2. Vilkakalnis-321+86
3. Verdenė03–215
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas40+74
2. Vaižgantas I22+15
3. Obeliai04–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122