Logotipas
06-21
15:00
Zigmas
0

Vaižgantas
20
07-23
10:00
Ąžuolas
94

Pigiau grybo
70
07-23
11:45
Cunamis
59

Silkėnai
100
07-23
13:30
Pigiau grybo
53

Vaižgantas
82
07-24
12:00
Žalčiai
131

Ąžuolas
85
07-24
14:00
Vaižgantas
75

Silkėnai
80
07-25
10:00
Cunamis
75

Pigiau grybo
61
07-25
12:15
Vaižgantas
106

Ąžuolas
55
07-25
14:00
Žalčiai
124

Silkėnai
104
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Antano ūsai
Utenos Adolfo Šapokos gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
0 Gintaras Jotka1909020
3 Žilvinas Varna1839320
5 Mykolas Sinica1838320
8 Laurynas Vaškevičius1808620
11 Žygimantas Čyvas1918221
13 Bernardas Blažys1937520
14 Tomas Rinkevičius1958421
15 Kristupas Jonavičius1848020
17 Arnas Guntulis1826418
19 Edvinas Grižas1798821
21 Erikas Grigas1887021
23 Žygimantas Bareikis19810220
26 Kasparas Gaižauskas1928020
93 Arnas Kurlavičius1898820
99 Danielius Čekas1817021
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai10+20
2. Silkėnai01–20
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas10+51
2. Ąžuolas01–51
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Cunamis10+14
2. Pigiau grybo01–14
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai10+5
2. Vaižgantas01–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai10+46
2. Ąžuolas01–46
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai70+165
2. Vaižgantas61+122
3. Silkėnai52+74
4. UJBG34–16
5. Ąžuolas25–37
6. Zigmas25–48
7. Cunamis25–112
8. Pigiau grybo16–148
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai10+13
2. Žalčiai01–13
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai10+59
2. Žaginys01–59
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+52
2. Aitvaras11–7
3. Rytas02–45
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai11+11
2. Hercogai11–11
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas31+129
2. Vilkakalnis-321+86
3. Verdenė03–215
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas40+74
2. Vaižgantas I22+15
3. Obeliai04–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2018 m. balandis
28 d.Antano ūsai70:67Romuva - 2
27 d.Antano ūsai56:61Imam viršų
12 d.Antano ūsai94:90Centras
5 d.Centras79:92Antano ūsai
2018 m. kovas
22 d.Antano ūsai75:73UJBG-2
15 d.Antano ūsai76:66Romuva - 2
5 d.Imam viršų42:76Antano ūsai
1 d.Antano ūsai96:89Mindaugas
Rezultatai arrow_forward