Logotipas
12-05
15:00
Žaginys
86

Silkėnai
98
12-05
15:00
Vaižgantas
100

Vaižgantas I
78
12-05
16:30
Ąžuolas
71

Vilkakalnis-3
49
12-06
17:30
Aitvaras
64

Mindaugas
65
12-09
14:00
Obeliai
83

Vaižgantas
115
12-09
15:00
Silkėnai
87

Žaginys
73
12-10
10:00
Rytas
68

Zigmas
100
12-11
09:30
Alanta
94

Pigiau grybo
95
12-11
15:00
Hercogai
70

Žalčiai
95
12-12
16:30
Ąžuolas
 

Verdenė
 
12-16
15:00
Vaižgantas I
 

Vaižgantas
 
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
 

Verdenė
 
12-17
15:30
Zigmas
 

Mindaugas
 
12-18
14:00
Vaižgantas I
 

Obeliai
 
12-19
10:00
Rytas
 

Mindaugas
 
12-19
15:00
Žalčiai
 

Hercogai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Romuva - 2
Rokiškio J.Tumo - Vaižganto gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
3 Dominykas Šapranauskas1887620
6 Orestas Šnioka1959420
9 Domantas Girčys1817220
10 Tomas Balčiūnas1876820
13 Gustas Badgonas1817020
16 Ignas Dainys1817320
20 Deividas Virbalas1827620
23 Justinas Mikalkėnas1927020
24 Karolis Azaravičius1867720
34 Evaldas Jasiūnas1908420
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas10+32
2. Mindaugas000
3. Rytas01–32
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai10+25
2. Hercogai01–25
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas11+12
2. Vilkakalnis-311–12
3. Verdenė000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas30+63
2. Vaižgantas I11–5
3. Obeliai03–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2018 m. balandis
28 d.Antano ūsai70:67Romuva - 2
27 d.Tūzai73:54Romuva - 2
10 d.Mindaugas74:76Romuva - 2
5 d.Romuva - 271:56Mindaugas
2018 m. kovas
29 d.Romuva - 273:81Tūzai
22 d.Giedra82:77Romuva - 2
15 d.Antano ūsai76:66Romuva - 2
8 d.Romuva - 276:74UJBG-2
Rezultatai arrow_forward