Logotipas
12-12
16:30
Ąžuolas
107

Verdenė
48
12-16
15:00
Vaižgantas I
73

Vaižgantas
84
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
123

Verdenė
25
12-17
15:30
Zigmas
83

Aitvaras
63
12-18
14:00
Vaižgantas I
112

Obeliai
81
12-19
10:00
Rytas
56

Aitvaras
69
12-19
15:00
Žalčiai
64

Hercogai
78
12-19
15:00
Verdenė
38

Ąžuolas
96
01-08
15:00
Žaginys
55

Hercogai
114
01-20
15:00
Žalčiai
 

Silkėnai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Žalčiai
Utenos Dauniškio gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
0 Haroldas Trinskis1828315
3 Edvinas Bareikis1836418
7 Marijus Greinis1725615
10 Dovydas Zaranka1818718
13 Arijus Maniušis1887718
16 Mindaugas Čižauskas1816015
17 Karolis Ilčiukas1969218
23 Lukas Miškinis1909018
24 Rytis Jasinevičius1797018
34 Vakaris Bartaševičius1806015
69 Marius Šileikis1857418
96 Arūnas Paukštis1907917
99 Edvinas Kirvelis1816818
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai000
2. Silkėnai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai10+59
2. Žaginys01–59
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+52
2. Aitvaras11–7
3. Rytas02–45
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai11+11
2. Hercogai11–11
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas31+129
2. Vilkakalnis-321+86
3. Verdenė03–215
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas40+74
2. Vaižgantas I22+15
3. Obeliai04–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
2020 m. sausis
20 d.Su Silkėnainamuose15:00
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. gruodis
19 d.Žalčiai64:78Hercogai
11 d.Hercogai70:95Žalčiai
2019 m. lapkritis
28 d.Krupnikai76:126Žalčiai
25 d.Žalčiai157:96Šarlatanai
4 d.Silkėnai111:126Žalčiai
Rezultatai arrow_forward