Logotipas
12-12
16:30
Ąžuolas
107

Verdenė
48
12-16
15:00
Vaižgantas I
73

Vaižgantas
84
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
123

Verdenė
25
12-17
15:30
Zigmas
83

Aitvaras
63
12-18
14:00
Vaižgantas I
112

Obeliai
81
12-19
10:00
Rytas
56

Aitvaras
69
12-19
15:00
Žalčiai
64

Hercogai
78
12-19
15:00
Verdenė
38

Ąžuolas
96
01-08
15:00
Žaginys
55

Hercogai
114
01-20
15:00
Žalčiai
 

Silkėnai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Silkėnai
Utenos Dauniškio gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
0 Gustas Ingaunis1816916
2 Kajus Darvidas1906716
4 Titas Juknevičius18610017
8 Orestas Blažys1817217
14 Lukas Žvejys1806416
20 Ugnius Laurinavičius1988416
30 Deividas Dijokas1756517
35 Deividas Jevstignejevas1847816
44 Dovydas Velutis1786117
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai000
2. Silkėnai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai10+59
2. Žaginys01–59
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+52
2. Aitvaras11–7
3. Rytas02–45
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai11+11
2. Hercogai11–11
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas31+129
2. Vilkakalnis-321+86
3. Verdenė03–215
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas40+74
2. Vaižgantas I22+15
3. Obeliai04–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
2020 m. sausis
20 d.Su Žalčiaisvečiuose15:00
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. gruodis
9 d.Silkėnai87:73Žaginys
5 d.Žaginys86:98Silkėnai
2019 m. lapkritis
21 d.Šarlatanai100:109Silkėnai
18 d.Silkėnai118:64Žaginys
13 d.Hercogai87:94Silkėnai
4 d.Silkėnai111:126Žalčiai
Rezultatai arrow_forward