Logotipas
12-05
15:00
Žaginys
86

Silkėnai
98
12-05
15:00
Vaižgantas
100

Vaižgantas I
78
12-05
16:30
Ąžuolas
71

Vilkakalnis-3
49
12-06
17:30
Aitvaras
64

Mindaugas
65
12-09
14:00
Obeliai
83

Vaižgantas
115
12-09
15:00
Silkėnai
87

Žaginys
73
12-10
10:00
Rytas
68

Zigmas
100
12-11
09:30
Alanta
94

Pigiau grybo
95
12-11
15:00
Hercogai
70

Žalčiai
95
12-12
16:30
Ąžuolas
 

Verdenė
 
12-16
15:00
Vaižgantas I
 

Vaižgantas
 
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
 

Verdenė
 
12-17
15:30
Zigmas
 

Mindaugas
 
12-18
14:00
Vaižgantas I
 

Obeliai
 
12-19
10:00
Rytas
 

Mindaugas
 
12-19
15:00
Žalčiai
 

Hercogai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Hercogai
Utenos Adolfo Šapokos gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
4 Simas Česnavičius1746018
8 Benas Žulys1817718
11 Otas Kupriūnas1848015
12 Mantas Petronis1929018
13 Laurynas Rudis1877015
14 Ignas Jackevičius1939017
15 Marius Brasiūnas1878518
34 Rokas Meidus2007815
35 Martynas Eisinas1877818
69 Dominykas Staskonis1848318
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas10+32
2. Mindaugas000
3. Rytas01–32
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai10+25
2. Hercogai01–25
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas11+12
2. Vilkakalnis-311–12
3. Verdenė000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas30+63
2. Vaižgantas I11–5
3. Obeliai03–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
2019 m. gruodis
19 d.Su Žalčiaisvečiuose15:00
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. gruodis
11 d.Hercogai70:95Žalčiai
4 d.Hercogai100:74Krupnikai
2019 m. lapkritis
13 d.Hercogai87:94Silkėnai
7 d.Hercogai71:76Žaginys
Rezultatai arrow_forward