Logotipas
12-03
15:00
Rytas
99

Vakarų vėjai
41
12-03
15:30
Centras
21

Verdenė
61
12-04
15:00
Hercogai
100

Krupnikai
74
12-05
15:00
Žaginys
86

Silkėnai
98
12-05
15:00
Vaižgantas
100

Vaižgantas I
78
12-05
16:30
Ąžuolas
71

Vilkakalnis-3
49
12-06
17:30
Aitvaras
64

Mindaugas
65
12-09
14:00
Obeliai
83

Vaižgantas
115
12-09
15:00
Silkėnai
87

Žaginys
73
12-10
10:00
Rytas
 

Zigmas
 
12-11
15:00
Hercogai
 

Žalčiai
 
12-12
16:30
Ąžuolas
 

Verdenė
 
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
 

Verdenė
 
12-17
15:30
Zigmas
 

Mindaugas
 
12-19
10:00
Rytas
 

Mindaugas
 
12-19
15:00
Žalčiai
 

Hercogai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Žaginys
Utenos Adolfo Šapokos gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
1 Aironas Šalkauskas1755716
3 Nerijus Indriūnas1867616
7 Gustas Murmulis1826216
8 Rojus Urbonas1888516
11 Martynas Žvirblis1947816
12
Paulius Bilaišis18910515
13 Arnas Guntulis1826817
14 Gustas Markevičius1938617
15 Redas Šukšta20910815
17 Justinas Navikas19810317
23 Dovydas Palskys1859216
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas000
2. Rytas000
3. Mindaugas000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai000
2. Hercogai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas11+12
2. Vilkakalnis-311–12
3. Verdenė000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas30+63
2. Vaižgantas I11–5
3. Obeliai03–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Alanta21+15
2. Pigiau grybo21+13
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. gruodis
9 d.Silkėnai87:73Žaginys
5 d.Žaginys86:98Silkėnai
2019 m. lapkritis
27 d.Žaginys77:102Šarlatanai
18 d.Silkėnai118:64Žaginys
14 d.Krupnikai67:74Žaginys
7 d.Hercogai71:76Žaginys
Rezultatai arrow_forward