Logotipas
02-06
16:00
Ąžuolas
63

Vaižgantas
81
02-06
16:00
Cunamis
76

Pigiau grybo
55
02-10
15:00
Žalčiai
109

Ąžuolas
95
02-10
18:30
UJBG
84

Zigmas
73
02-13
15:00
Silkėnai
91

Žalčiai
115
02-17
11:30
Žalčiai
124

Cunamis
90
02-19
12:00
Ąžuolas
67

Zigmas
75
02-20
10:00
Pigiau grybo
74

Silkėnai
96
02-24
16:00
Zigmas
91

Žalčiai
121
02-28
15:30
UJBG
 

Ąžuolas
 
03-02
14:00
Cunamis
 

Vaižgantas
 
03-04
17:00
Vaižgantas
 

Silkėnai
 
03-05
10:00
Pigiau grybo
 

Zigmas
 
03-05
15:00
Žalčiai
 

UJBG
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Vilkakalnis-3
Vidiškių gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
1 Olegas Ivanovas1706117
4 Tomas Baubinas1817015
5 Aleksas Kralikauskas1826717
6 Deividas Bimba1887017
7
Deividas Baubinas1818818
8 Vilius Steponėnas1847317
9 Karolis Jelinskas19510318
10 Ovidijus Nasevičius1827718
11
Arnas Sabaliauskas1826318
12
Nerijus Malinauskas1878218
13 Emilis Druteika19910318
14 Vytenis Mikalajūnas1909119
15 Povilas Trubila1847317
17 Jokūbas Steponėnas1705814
18
Martynas Steponėnas1705814
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai50+132
2. Silkėnai21+4
3. Vaižgantas10+18
4. UJBG11+5
5. Cunamis11–13
6. Zigmas12–33
7. Ąžuolas03–40
8. Pigiau grybo03–73
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai10+13
2. Žalčiai01–13
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai10+59
2. Žaginys01–59
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+52
2. Aitvaras11–7
3. Rytas02–45
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai11+11
2. Hercogai11–11
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas31+129
2. Vilkakalnis-321+86
3. Verdenė03–215
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas40+74
2. Vaižgantas I22+15
3. Obeliai04–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. gruodis
16 d.Vilkakalnis-3123:25Verdenė
5 d.Ąžuolas71:49Vilkakalnis-3
2 d.Vilkakalnis-373:63Ąžuolas
2019 m. lapkritis
25 d.Prieš srovę31:57Vilkakalnis-3
18 d.Bazė44:99Vilkakalnis-3
Rezultatai arrow_forward