Logotipas
03-03
17:30
Ąžuolas
69

Cunamis
55
03-04
17:00
Vaižgantas
88

Silkėnai
86
03-05
10:00
Pigiau grybo
64

Zigmas
60
03-05
15:00
Žalčiai
129

UJBG
103
03-09
18:30
Vaižgantas
106

UJBG
81
03-10
15:00
Silkėnai
80

Ąžuolas
69
03-10
17:00
UJBG
90

Pigiau grybo
64
03-12
10:30
Cunamis
68

Zigmas
97
03-12
18:30
Vaižgantas
78

Žalčiai
85
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Kavarsko Koldūnai
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
9 Airidas Zelba1787522
11 Juozas Širmenis1787222
12 Justinas Kamarauskas1706320
13 Matas Lavinskas1797921
14 Šarūnas Butkys1757021
16
Ignas Repečka1777619
20 Vaidas Molis1888221
21 Lukas Spundzevičius1797622
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai70+165
2. Vaižgantas41+73
3. Silkėnai32+13
4. UJBG33+4
5. Zigmas23–8
6. Cunamis14–91
7. Pigiau grybo14–95
8. Ąžuolas15–61
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai10+13
2. Žalčiai01–13
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai10+59
2. Žaginys01–59
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+52
2. Aitvaras11–7
3. Rytas02–45
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai11+11
2. Hercogai11–11
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas31+129
2. Vilkakalnis-321+86
3. Verdenė03–215
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas40+74
2. Vaižgantas I22+15
3. Obeliai04–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2016 m. kovas
13 d.Kavarsko Koldūnai61:56Komunalinis Ūkis
12 d.Komunalinis Ūkis36:76Kavarsko Koldūnai
2016 m. vasaris
23 d.Ištroškę Pergalės20:0Kavarsko Koldūnai
15 d.Kavarsko Koldūnai48:83Ištroškę Pergalės
2 d.Komunalinis Ūkis65:62Kavarsko Koldūnai
Rezultatai arrow_forward