Logotipas
04-05
18:30
Romuva - 2
71

Mindaugas
56
04-06
13:00
Imam viršų
85

UJBG-2
77
04-10
15:20
Utenos DSC I
91

Molėtų SC
39
04-10
17:00
UJBG-2
81

Imam viršų
76
04-10
18:30
Mindaugas
74

Romuva - 2
76
04-11
17:00
Tūzai
110

Giedra
85
04-12
15:00
Antano ūsai
94

Centras
90
04-16
16:30
Utenos DSC II
98

Molėtų SC
34
04-19
14:30
Molėtų SC
59

Anykštukės
37
04-20
15:30
Utenos DSC I
 

Utenos DSC II
 
04-27
10:30
UJBG-2
 

Centras
 
04-27
12:00
Mindaugas
 

Giedra
 
04-27
12:30
Antano ūsai
 

Imam viršų
 
04-27
14:00
Tūzai
 

Romuva - 2
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Tvarkaraštis
error
Tvarkaraštis tuščias
error
Tvarkaraštis tuščias
error
Tvarkaraštis tuščias
error
Tvarkaraštis tuščias
error
Tvarkaraštis tuščias
error
Tvarkaraštis tuščias
2017 m. spalis
30 d.NepatyręImam viršų16:30
2017 m. lapkritis
30 d.Imam viršųNepatyrę15:30
2018 m. sausis
17 d.Imam viršųNepatyrę15:30
2017 m. lapkritis
16 d.CentrasVerdenė18:00
23 d.MeteoritasTurbulencija15:30
30 d.MeteoritasŽaibas14:00
2017 m. gruodis
7 d.TurbulencijaŽaibas15:00
2018 m. sausis
11 d.ŽaibasCentras15:40
16 d.CentrasŽaibas18:30
2017 m. lapkritis
9 d.CiklonasŽIČKA15:00
23 d.CiklonasAutistai15:00
23 d.AutistaiŽIČKA16:15
2017 m. gruodis
28 d.GiedraAlanta12:00
2018 m. sausis
3 d.AlantaGiedra12:00
5 d.CiklonasAlanta16:00
10 d.AlantaCiklonas15:00
17 d.GiedraCiklonas15:30
24 d.CiklonasGiedra16:30
2017 m. gruodis
21 d.MindaugasRytas09:00
21 d.ZigmasMindaugas10:15
21 d.ZigmasRytas11:30
2017 m. lapkritis
16 d.UJBG-2UJBG-317:00
16 d.UJBG-3UJBG-118:15
16 d.UJBG-1UJBG-219:30
2018 m. sausis
17 d.UJBG-1UJBG-218:30
22 d.UJBG-2Taujėnai16:00
2018 m. vasaris
15 d.UJBG-1Taujėnai18:30
2017 m. lapkritis
6 d.TūzaiAntano ūsai15:00
13 d.FederalaiŽalčiai15:00
15 d.Antano ūsaiŽalčiai15:00
20 d.TinginiaiAntano ūsai15:00
21 d.ŽalčiaiTinginiai15:00
22 d.FederalaiTūzai15:00
28 d.TūzaiTinginiai15:00
29 d.Antano ūsaiFederalai15:00
2017 m. gruodis
4 d.TinginiaiFederalai15:00
5 d.ŽalčiaiTūzai15:00
11 d.TūzaiFederalai15:00
13 d.Antano ūsaiŽalčiai15:00
2018 m. sausis
8 d.ŽalčiaiAntano ūsai15:00
10 d.FederalaiTūzai15:00
22 d.TūzaiAntano ūsai15:00
23 d.ŽalčiaiFederalai15:00
24 d.Antano ūsaiTūzai15:00
31 d.FederalaiŽalčiai15:00
2017 m. lapkritis
14 d.RomuvaRomuva - 215:00
16 d.Romuva - 2Vaižgantas15:00
20 d.VaižgantasRomuva15:00
24 d.ĄžuolasTrispalvė15:00
24 d.Romuva - 2Romuva15:00
27 d.Romuva - 2Vaižgantas15:00
2017 m. gruodis
4 d.VaižgantasRomuva15:00
8 d.TrispalvėĄžuolas15:00
21 d.ĄžuolasRomuva - 216:00
2018 m. sausis
18 d.Romuva - 2Ąžuolas15:30
2018 m. vasaris
1 d.Imam viršųCentras14:00
6 d.GiedraAntano ūsai15:00
6 d.MindaugasImam viršų16:00
7 d.CentrasRomuva - 217:00
8 d.Romuva - 2Mindaugas12:00
14 d.UJBG-2Giedra17:00
15 d.Antano ūsaiTūzai15:00
19 d.TūzaiGiedra12:00
21 d.TūzaiUJBG-211:00
21 d.Romuva - 2Imam viršų12:00
21 d.CentrasAntano ūsai13:00
22 d.UJBG-2Mindaugas10:00
27 d.GiedraCentras15:00
28 d.TūzaiImam viršų16:45
2018 m. kovas
1 d.Antano ūsaiMindaugas14:00
5 d.Imam viršųAntano ūsai15:00
6 d.MindaugasGiedra18:30
7 d.CentrasTūzai18:30
8 d.Romuva - 2UJBG-215:30
14 d.TūzaiMindaugas13:00
15 d.Antano ūsaiRomuva - 215:00
15 d.Imam viršųGiedra17:00
20 d.UJBG-2Imam viršų17:00
22 d.GiedraRomuva - 211:00
22 d.Antano ūsaiUJBG-215:00
26 d.UJBG-2Centras18:45
29 d.Romuva - 2Tūzai15:30
30 d.MindaugasCentras18:00
2018 m. balandis
5 d.GiedraTūzai14:00
5 d.CentrasAntano ūsai15:30
5 d.Romuva - 2Mindaugas18:30
6 d.Imam viršųUJBG-213:00
10 d.Utenos DSC IMolėtų SC15:20
10 d.UJBG-2Imam viršų17:00
10 d.MindaugasRomuva - 218:30
11 d.TūzaiGiedra17:00
12 d.Antano ūsaiCentras15:00
16 d.Utenos DSC IIMolėtų SC16:30
19 d.Molėtų SCAnykštukės14:30
20 d.Utenos DSC IUtenos DSC II15:30
27 d.UJBG-2Centras10:30
27 d.MindaugasGiedra12:00
27 d.Antano ūsaiImam viršų12:30
27 d.TūzaiRomuva - 214:00
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai000
2. Romuva - 2000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų000
2. Antano ūsai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra000
2. Mindaugas000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-2000
2. Centras000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II10+64
2. Utenos DSC I10+52
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100