Logotipas
04-06
13:00
Imam viršų
85

UJBG-2
77
04-10
15:20
Utenos DSC I
91

Molėtų SC
39
04-10
17:00
UJBG-2
81

Imam viršų
76
04-10
18:30
Mindaugas
74

Romuva - 2
76
04-11
17:00
Tūzai
110

Giedra
85
04-12
15:00
Antano ūsai
94

Centras
90
04-16
16:30
Utenos DSC II
98

Molėtų SC
34
04-19
14:30
Molėtų SC
59

Anykštukės
37
04-20
15:30
Utenos DSC I
39

Utenos DSC II
71
04-27
10:30
UJBG-2
 

Centras
 
04-27
12:00
Mindaugas
 

Giedra
 
04-27
12:30
Antano ūsai
 

Imam viršų
 
04-27
14:00
Tūzai
 

Romuva - 2
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
warning
Šiame puslapyje pateikiami duomenys iš praėjusių JKL sezonų.
Žaidėjai
A
ŽaidėjasKomanda
Adomas TreinysDildošiai
Airidas GričiusOptima Linija
Aironas VaickusSandalai
Aivaras BareišisDildošiai
Andrius AdomėnasOptima Linija
Arijus PašakarnysSandalai
Arminas ČiegisOptima Linija
Augis BražėnasTavo Paštetas
Augustas Skrebiškis50štukių žalio
Augustas ŽegunisŠeikeriai
Aurimas Guiga420
D
ŽaidėjasKomanda
Deimantas PumputisSandalai
Deividas Maciulevičius50štukių žalio
Deividas ŠlepikasRizikantai
Domantas TrinkūnasSkaniai
Dominykas Stundžia50štukių žalio
Dominykas ŽvirblisSkaniai
Donatas RuzgasTavo Paštetas
Donatas ŠeikisŠeikeriai
Dovidas PašilysSkaniai
Dovydas PaškonisTavo Paštetas
Dovydas Treinys50štukių žalio
E
ŽaidėjasKomanda
Edgaras Nikitinas50štukių žalio
Edgaras Šeikis420
Edvinas JočysSandalai
Elvinas KazlauskasSideriaiout
Emilijus StreižysSideriaiout
Evaldas ŽalnieriusŠeikeriai
G
ŽaidėjasKomanda
Gytis Paulauskas420
Gytis StankevičiusOptima Linija
Gytis ŠinkūnasŠeikeriai
I
ŽaidėjasKomanda
Ignas ArchipovasSandalai
Ignas BareikisAnčiasnapis
Ignas NiauraAnčiasnapis
Ignas RimkevičiusRizikantai
Ignas SunklodasSandalai
Ignas ŠpokasRizikantai
Irmantas BartaškaSideriaiout
J
ŽaidėjasKomanda
Jovydas ZabielaTavo Paštetas
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis AntanavičiusSkaniai
Karolis BaranauskasOptima Linija
Karolis PumputisTavo Paštetas
Kęstutis KnyvaSandalai
L
ŽaidėjasKomanda
Laimonas MasiulisOptima Linija
Laurynas KatinasRizikantai
Liutauras GrigėnasRizikantai
Lukas Mikulėnas420
Lukas MiškinisSandalai
Lukas PerveneckasAnčiasnapis
Lukas UrbonasSideriaiout
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas JuotkaTavo Paštetas
Mantas KubiliūnasDildošiai
Mantas KurlavičiusDildošiai
Marius VilūnasSandalai
Martynas LiuimaDildošiai
Martynas PretkelisOptima Linija
Martynas SimonavičiusTavo Paštetas
Martynas StundžiaRizikantai
Martynas ŠtarasTavo Paštetas
Matas MecelicaSkaniai
Matas PaškevičiusAnčiasnapis
Matas SirgėdasSkaniai
Mindaugas KietisDildošiai
N
ŽaidėjasKomanda
Nerijus SkutkevičiusDūkštas
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius Čerkesas420
Paulius GarbanauskasŠeikeriai
Paulius JanasčiusDildošiai
Paulius NarkevičiusSideriaiout
Paulius Puidokas420
Paulius PumputisSideriaiout
Povilas Paliauka420
R
ŽaidėjasKomanda
Rokas Rinkevičius50štukių žalio
Romanas Katinas50štukių žalio
S
ŽaidėjasKomanda
Simas LeišisDildošiai
Simonas KraujalisAnčiasnapis
Stanislovas MisiūnasRizikantai
Svajūnas DindaAnčiasnapis
Š
ŽaidėjasKomanda
Šarūnas ArchipovasSandalai
T
ŽaidėjasKomanda
Tautvydas TumasDildošiai
Tomas AramavičiusŠeikeriai
Tomas ČesnavičiusAnčiasnapis
Tomas PutinauskasOptima Linija
V
ŽaidėjasKomanda
Vidūnas TutkusDildošiai
Vytautas PenkaitisDildošiai
Vytautas Poškus420
Ž
ŽaidėjasKomanda
Žygimantas BiržinisAnčiasnapis
Žilvinas JuzėnasSkaniai
D
ŽaidėjasKomanda
Dainius MikulinasKaskadiorai
Darius MackonisKaskadiorai
Daugirdas KuprionisKaskadiorai
E
ŽaidėjasKomanda
Eigirdas RutkauskasRupkela
G
ŽaidėjasKomanda
Gediminas ŽiukasKaskadiorai
Gytis KrivickasKaskadiorai
J
ŽaidėjasKomanda
Jonas BanysKaskadiorai
Julius KiaušasRupkela
Justas KavoliūnasRupkela
L
ŽaidėjasKomanda
Lukas BečelisRupkela
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas JurgelionisRupkela
O
ŽaidėjasKomanda
Osvaldas AndrikonisRupkela
S
ŽaidėjasKomanda
Saimonas ButkysKaskadiorai
T
ŽaidėjasKomanda
Tadas VerbickasRupkela
V
ŽaidėjasKomanda
Valentas DailydžiusKaskadiorai
D
ŽaidėjasKomanda
Dominykas JuodkaK.Būgos gimnazija
Dovydas AlaunėK.Būgos gimnazija
E
ŽaidėjasKomanda
Eimantas ČypasK.Būgos gimnazija
Ernestas LaurinavičiusK.Būgos gimnazija
J
ŽaidėjasKomanda
Jokūbas KuzmaK.Būgos gimnazija
L
ŽaidėjasKomanda
Lukas PalivanasK.Būgos gimnazija
Lukas SidaravičiusK.Būgos gimnazija
M
ŽaidėjasKomanda
Mantvydas MinickasK.Būgos gimnazija
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius LukošiūnasK.Būgos gimnazija
D
ŽaidėjasKomanda
Domantas PatalauskasVerdenė
E
ŽaidėjasKomanda
Edvardas MilašiusVerdenė
Edvinas FilipavičiusVerdenė
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas DaukantasVerdenė
Mantas JermalavičiusVerdenė
Mindaugas GasperavičiusVerdenė
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius TalijūnasVerdenė
R
ŽaidėjasKomanda
Robert AbramovičVerdenė
Š
ŽaidėjasKomanda
Šarūnas VanagasVerdenė
V
ŽaidėjasKomanda
Vladas JančiauskasVerdenė
A
ŽaidėjasKomanda
Ainis BečelisDūkštas
Artūras DruteikaŽydo bitės
Audrius MikštaNepaeinanti korta
Augustinas KazimirėnasŽaibas
Aurimas GarnevičiusŽaibas
D
ŽaidėjasKomanda
Deividas ČerniauskasDūkštas
Deividas DamošiusDūkštas
Denis KarlaDūkštas
Domantas KardelisŽaibas
Donatas KliukasNepaeinanti korta
Dovydas BeganskisDūkštas
Džiugas LuneckasNepaeinanti korta
E
ŽaidėjasKomanda
Edvinas JuodkaNepaeinanti korta
Eimantas StalygaNepaeinanti korta
Eivitas PetronisŽaibas
Emilis RemeškevičiusNepaeinanti korta
Erlandas MeilusŽaibas
G
ŽaidėjasKomanda
Gytis DruteikaŽaibas
Gytis SlapšysŽydo bitės
H
ŽaidėjasKomanda
Haroldas ButnoriusŽydo bitės
J
ŽaidėjasKomanda
Jonas KruminysŽaibas
Justinas ČerniauskasDūkštas
Justinas KubiliusŽaibas
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis BeganskisDūkštas
Karolis RimašasŽydo bitės
L
ŽaidėjasKomanda
Lukas PečiulisŽydo bitės
Lukas PetkūnasŽaibas
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas ZabolevičiusNepaeinanti korta
Marius ŽemaitisŽydo bitės
Mikas JuodagalvisNepaeinanti korta
Modestas MackevičiusŽaibas
N
ŽaidėjasKomanda
Nedas LukoševičiusŽydo bitės
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius DrabatasDūkštas
Povilas MacijauskasDūkštas
R
ŽaidėjasKomanda
Regimantas GuobysNepaeinanti korta
Ričardas KazinecŽaibas
Rytis ŠakalysDūkštas
Rytis ŽilėnasŽydo bitės
T
ŽaidėjasKomanda
Tomas BraziulisNepaeinanti korta
Tomas MačiulisŽaibas
A
ŽaidėjasKomanda
Ainis VasčiunasMG International
Andrius BanevičiusGimnazijos Rinktiniai
Andrius VasaravičiusAtomas
Antanas BistrickisAtomas
Arminas RinkevičiusAtomas
Arminas TručinskasAlanta
Augustinas JurkaAtomas
Augustinas JurkaGimnazijos Rinktiniai
Aurimas LesnikauskasAlanta
D
ŽaidėjasKomanda
Daumantas MaišelisGiedraičiai
Daumantas MaknysAtomas
Deividas PanavaGimnazijos Rinktiniai
Deividas StankevičiusMG International
Domantas MasevičiusAtomas
Donatas DatenisGiedraičiai
Donatas ŠadeikisAlanta
Dovydas KaminskasGimnazijos Rinktiniai
E
ŽaidėjasKomanda
Edvinas ČaikauskasGiedraičiai
Edvinas ŽukauskasMG International
G
ŽaidėjasKomanda
Gytis ŽvinysGimnazijos Rinktiniai
I
ŽaidėjasKomanda
Ignas ŠeikisGimnazijos Rinktiniai
J
ŽaidėjasKomanda
Juozas BistrickasGiedraičiai
Juozas JakutisGiedraičiai
Justas MalinauskasMG International
Justas VilėniškisAtomas
K
ŽaidėjasKomanda
Kazimieras KozlovskisGiedraičiai
Kęstutis UdraAlanta
Kostas GinevičiusGiedraičiai
L
ŽaidėjasKomanda
Laurynas ČeplinskasMG International
Lukas JasiulisGiedraičiai
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas StrelcovasGiedraičiai
Marius AvlasevičiusAlanta
Modestas BieliauskasAlanta
Modestas DragūnasGiedraičiai
N
ŽaidėjasKomanda
Nedas PetniūnasAlanta
R
ŽaidėjasKomanda
Redas ŠilinskasMG International
Rytis GaliauskasAlanta
T
ŽaidėjasKomanda
Tautvydas ČivilisGiedraičiai
Tautvydas UmbrasasAlanta
Tomas GinevičiusGiedraičiai
Tomas KasinskasGimnazijos Rinktiniai
Tomas MalinauskasMG International
Tomas VirbalasAtomas
V
ŽaidėjasKomanda
Vaidas StukasAlanta
Valentas LiškauskasAlanta
Vilius PetrylaAtomas
Vilius PetrylaGimnazijos Rinktiniai
Vytautas PasiušisMG International
Ž
ŽaidėjasKomanda
Žygimantas ŽiogasAlanta
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai000
2. Romuva - 2000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų000
2. Antano ūsai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra000
2. Mindaugas000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-2000
2. Centras000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II20+96
2. Utenos DSC I11+20
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100