Logotipas
04-27
12:00
Mindaugas
77

Giedra
57
04-27
12:30
Antano ūsai
56

Imam viršų
61
04-27
14:00
Tūzai
73

Romuva - 2
54
04-28
12:30
Giedra
75

Centras
103
04-28
14:00
Mindaugas
85

UJBG-2
97
04-28
16:15
Antano ūsai
70

Romuva - 2
67
04-28
18:00
Tūzai
57

Imam viršų
55
10-16
15:00
Svirpliai
97

Hercogai
74
10-18
15:00
Žaginys
65

Žalčiai
69
10-22
15:00
Jūreiviai
 

Hercogai
 
10-25
15:00
Hercogai
 

Žaginys
 
11-06
15:00
Svirpliai
 

Jūreiviai
 
11-08
15:00
Žaginys
 

Jūreiviai
 
11-13
15:00
Svirpliai
 

Žalčiai
 
11-15
15:00
Žaginys
 

Svirpliai
 
11-20
15:00
Žalčiai
 

Jūreiviai
 
11-22
15:00
Hercogai
 

Žalčiai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
warning
Šiame puslapyje pateikiami duomenys iš praėjusių JKL sezonų.
Žaidėjai
A
ŽaidėjasKomanda
Airidas GuščiusKiaulė bagažinėj
Aivaras LapėnasKiaulė bagažinėj
Aleksandras KosakovskisŽalčiai
Antanas GasiulisGinio pajėgos
Arijus ManiušisŽalčiai
Artas KuzmenkoTūzai
Augis BražėnasGinio pajėgos
Augustas ŽegunisTroba
Aurimas MalinauskasTūzai
Aurimas NavadničėnasTūzai
B
ŽaidėjasKomanda
Bernardas BlažysAntano ūsai
D
ŽaidėjasKomanda
Deimantas BartaškasDalgiai
Deividas DubravaGinio pajėgos
Domantas TrinkūnasDalgiai
Donatas ŠeikisTroba
Dovydas DabužinskasKiaulė bagažinėj
Dovidas PašilysDalgiai
Dovydas ZarankaŽalčiai
E
ŽaidėjasKomanda
Edvinas KirvelisŽalčiai
Edvinas KviklysTūzai
Edvinas PečiūraTūzai
Erikas GrigasAntano ūsai
Ernestas TuzasGinio pajėgos
Evaldas ŽalnieriusTroba
G
ŽaidėjasKomanda
Gintaras JotkaAntano ūsai
Gytis ŠinkūnasTroba
Gustas JuozelskisTūzai
Gustavas GadliauskasGinio pajėgos
I
ŽaidėjasKomanda
Ignas RimkevičiusDalgiai
J
ŽaidėjasKomanda
Jokūbas JasinevičiusTūzai
Jovydas ZabielaGinio pajėgos
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis AntanavičiusDalgiai
Karolis IlčiukasŽalčiai
Kasparas GaižauskasAntano ūsai
Kristupas JonavičiusAntano ūsai
L
ŽaidėjasKomanda
Laurynas KatinasDalgiai
Lukas BendikasAntano ūsai
Lukas GraužinisKiaulė bagažinėj
Lukas MiškinisŽalčiai
Lukas ŠakalinisKiaulė bagažinėj
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas JuotkaGinio pajėgos
Mantas TreinysŽalčiai
Mantas ŽvirblisTūzai
Marius KanišauskasKiaulė bagažinėj
Marius ŠileikisŽalčiai
Martynas RožėTroba
Martynas StundžiaDalgiai
Martynas ŠtarasGinio pajėgos
Matas MecelicaDalgiai
Matas PranckevičiusTroba
Matas SirgėdasDalgiai
Mykolas SinicaAntano ūsai
Mindaugas MatonisŽalčiai
Mindaugas UbeikaKiaulė bagažinėj
N
ŽaidėjasKomanda
Naglis TarvydasTūzai
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius FilipavičiusGinio pajėgos
Paulius JuodkaGinio pajėgos
Paulius UmbrasasKiaulė bagažinėj
Pijus JakimavičiusŽalčiai
Povilas GaigalasTroba
R
ŽaidėjasKomanda
Radminas RepečkaTroba
Rytis JasinevičiusŽalčiai
S
ŽaidėjasKomanda
Stanislovas MisiūnasDalgiai
T
ŽaidėjasKomanda
Tadas VieliusKiaulė bagažinėj
Titas KryžiusKiaulė bagažinėj
Tomas AramavičiusTroba
Tomas RinkevičiusAntano ūsai
U
ŽaidėjasKomanda
Ugnius NikitinasAntano ūsai
Ž
ŽaidėjasKomanda
Žanas RamoškisŽalčiai
Žygimantas BareikisAntano ūsai
Žygimantas ČyvasAntano ūsai
Žilvinas VarnaAntano ūsai
A
ŽaidėjasKomanda
Ainis ButkysAuleliai 2k17
B
ŽaidėjasKomanda
Benas PociūnasImam viršų
D
ŽaidėjasKomanda
Donatas RadžiūnasImam viršų
Donatas ŽarskusAuleliai 2k17
Džiugas JakeliūnasAuleliai 2k17
G
ŽaidėjasKomanda
Gabrielius SerbentavičiusAuleliai 2k17
Gediminas ButkusImam viršų
Gediminas DubauskasImam viršų
J
ŽaidėjasKomanda
Joris RepčysImam viršų
L
ŽaidėjasKomanda
Laurynas ČerškusImam viršų
M
ŽaidėjasKomanda
Matas LavinskasAuleliai 2k17
O
ŽaidėjasKomanda
Osvaldas KodysImam viršų
R
ŽaidėjasKomanda
Rimgaudas VaškevičiusAuleliai 2k17
Rokas MajauskasImam viršų
Rokas PavilanskasImam viršų
Rokas UnčiūraAuleliai 2k17
S
ŽaidėjasKomanda
Simonas NašlėnasAuleliai 2k17
A
ŽaidėjasKomanda
Aivaras ŠakalysĄžuolas
Alanas ŠablinskasĄžuolas
Aleksandras ProkofjevasĄžuolas
Armandas KnezysĄžuolas
Arūnas KochankaĄžuolas
D
ŽaidėjasKomanda
Deividas PutickisĄžuolas
G
ŽaidėjasKomanda
Gytis RačkauskasĄžuolas
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis DieninisĄžuolas
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas BendzelauskasĄžuolas
T
ŽaidėjasKomanda
Tadas AndrijauskasĄžuolas
A
ŽaidėjasKomanda
Aleksandr ŽemčugovVerdenė
Andrius BursovasVerdenė
E
ŽaidėjasKomanda
Eigirdas ČugunovasVerdenė
F
ŽaidėjasKomanda
Faustas GasperavičiusVerdenė
I
ŽaidėjasKomanda
Irmantas VasiljevasVerdenė
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis OzarinskasVerdenė
L
ŽaidėjasKomanda
Lukas ZaleckasVerdenė
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas GaidysVerdenė
Mindaugas GasperavičiusVerdenė
R
ŽaidėjasKomanda
Robert AbramovičVerdenė
Robertas KajukasVerdenė
Rolandas LavrujanecVerdenė
A
ŽaidėjasKomanda
Arnas SabaliauskasŽaibas
Augustas AntanaitisIgnalinos gimnazija
Augustinas KazimirėnasŽaibas
Aurimas GarnevičiusŽaibas
D
ŽaidėjasKomanda
Deividas BaubinasŽaibas
Domantas KardelisŽaibas
E
ŽaidėjasKomanda
Eivitas PetronisŽaibas
Emilis DruteikaŽaibas
G
ŽaidėjasKomanda
Gytis SlapšysIgnalinos gimnazija
J
ŽaidėjasKomanda
Jevgenij LatysIgnalinos gimnazija
L
ŽaidėjasKomanda
Lukas DronešinecIgnalinos gimnazija
Lukas PetkūnasŽaibas
M
ŽaidėjasKomanda
Mindaugas MeškėnasIgnalinos gimnazija
Modestas MackevičiusŽaibas
O
ŽaidėjasKomanda
Ovidijus NasevičiusŽaibas
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius MikulėnasIgnalinos gimnazija
Pavelas ŠpakovasIgnalinos gimnazija
R
ŽaidėjasKomanda
Rytis ŽilėnasIgnalinos gimnazija
T
ŽaidėjasKomanda
Titas StanevičiusIgnalinos gimnazija
Tomas LuneckasIgnalinos gimnazija
Tomas MačiulisŽaibas
V
ŽaidėjasKomanda
Vytenis MikalajūnasŽaibas
A
ŽaidėjasKomanda
Airidas ŽičkaPaprikolu
Aivaras ČečetasAlanta
Andrius KrivičiusAlanta
Arminas TručinskasAlanta
Aurimas KrivoščenkaKaimiečiai
D
ŽaidėjasKomanda
Darius JasulisGiedra
Daumantas MaišelisGiedra
Deimantas MateikaAušros vartai
Deividas BalevičiusPaprikolu
Deividas MatulisKaimiečiai
Deividas MinkevičiusGiedra
Deividas StankevičiusAušros vartai
Deivydas ŽukauskasPaprikolu
E
ŽaidėjasKomanda
Edvinas BrandišauskasPaprikolu
Edvinas ČaikauskasGiedra
Edvinas ŠulskusPaprikolu
Eivydas SemėnasAušros vartai
G
ŽaidėjasKomanda
Gediminas ŠerėjusPaprikolu
Gustas PetkevičiusAušros vartai
J
ŽaidėjasKomanda
Juozas JakutisGiedra
Justinas PivorasAlanta
K
ŽaidėjasKomanda
Kajus MiltenisKaimiečiai
Karolis KuncevičiusKaimiečiai
Kazimieras KozlovskisGiedra
Kęstutis UdraAlanta
L
ŽaidėjasKomanda
Linas IgnatavičiusGiedra
Lukas BerdiajavasAušros vartai
Lukas BistrickasKaimiečiai
Lukas JasulisGiedra
Lukas VižinisKaimiečiai
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas RamonasAušros vartai
Marius AvlasevičiusAlanta
Marius GurskasPaprikolu
Matas MichnevičiusAlanta
Mykolas NarvoišKaimiečiai
Modestas BieliauskasAlanta
Modestas TubasPaprikolu
Modestas VilutisAlanta
O
ŽaidėjasKomanda
Osvaldas UlenskasAlanta
R
ŽaidėjasKomanda
Redas ŠilinskasAušros vartai
Robertas BliznikasGiedra
Robertas BuinovecGiedra
Robertas SkobasKaimiečiai
Rolandas ŠneidarisGiedra
S
ŽaidėjasKomanda
Sigitas KildišiusGiedra
Svajūnas SurvilaPaprikolu
Š
ŽaidėjasKomanda
Šarūnas MieliauskasKaimiečiai
T
ŽaidėjasKomanda
Tomas MalinauskasAušros vartai
Tomas ViburysAušros vartai
V
ŽaidėjasKomanda
Vaidas StukasAlanta
Vygantas AndrukonisPaprikolu
Viktoras LeščinskasAlanta
Vytenis JanuškevičiusAušros vartai
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Svirpliai10+23
2. Žalčiai10+4
3. Jūreiviai000
4. Žaginys01–4
5. Hercogai01–23