Logotipas
12-03
15:30
Centras
21

Verdenė
61
12-04
15:00
Hercogai
100

Krupnikai
74
12-05
15:00
Žaginys
86

Silkėnai
98
12-05
15:00
Vaižgantas
100

Vaižgantas I
78
12-05
16:30
Ąžuolas
71

Vilkakalnis-3
49
12-06
17:30
Aitvaras
64

Mindaugas
65
12-09
14:00
Obeliai
83

Vaižgantas
115
12-09
15:00
Silkėnai
87

Žaginys
73
12-10
10:00
Rytas
68

Zigmas
100
12-11
15:00
Hercogai
 

Žalčiai
 
12-12
16:30
Ąžuolas
 

Verdenė
 
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
 

Verdenė
 
12-17
15:30
Zigmas
 

Mindaugas
 
12-19
10:00
Rytas
 

Mindaugas
 
12-19
15:00
Žalčiai
 

Hercogai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
warning
Šiame puslapyje pateikiami duomenys iš praėjusių JKL sezonų.
Žaidėjai
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
error
ŽAIDĖJŲ NĖRA
A
ŽaidėjasKomanda
Arminas RaščiusNepatyrę
Aušrius AvižaNepatyrę
E
ŽaidėjasKomanda
Edgaras ŠlaitasNepatyrę
G
ŽaidėjasKomanda
Gabrielius KeibasNepatyrę
Gedas DubauskasNepatyrę
J
ŽaidėjasKomanda
Jonas RažanskasNepatyrę
Joris RepčysNepatyrę
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis RamoškaNepatyrę
Kristupas MotiejūnasNepatyrę
L
ŽaidėjasKomanda
Lukas GudonisNepatyrę
Lukas MaskvytisNepatyrę
A
ŽaidėjasKomanda
Aidas KubiliusVerdenė
Andrius ČebatoriūnasCentras
Arnas SabaliauskasŽaibas
Artiom JuškevičCentras
Artiom MalouškinVerdenė
Arvydas AlachverdijevasŽiburys
Augustinas LuneckasBazė
Augustinas ZablockisBazė
D
ŽaidėjasKomanda
Darius KairysCentras
Deividas BaubinasŽaibas
Deividas BimbaŽaibas
Dovydas GladkauskasBazė
E
ŽaidėjasKomanda
Eigirdas ČugunovasVerdenė
Eimantas KardelisCentras
Emilis DruteikaŽaibas
Erikas GarlaCentras
Ernest TretjakovVerdenė
G
ŽaidėjasKomanda
Gytis KlimašauskasCentras
I
ŽaidėjasKomanda
Ignas LaurinčiukasŽiburys
Ignas LedzinskasVerdenė
J
ŽaidėjasKomanda
Jogintas ČižysŽiburys
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis JelinskasŽaibas
Karolis PanavasŽaibas
Karolis ReginisCentras
L
ŽaidėjasKomanda
Liudvig NovickijŽaibas
Liutauras MazūraŽiburys
Lukas JuodagalvisBazė
Lukas ŽvyriukasBazė
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas GaidysCentras
Mantas PetrokaŽiburys
Martynas RadzevičiusVerdenė
Martynas SkukauskasŽiburys
Mindaugas GasperavičiusCentras
N
ŽaidėjasKomanda
Naglis JuršėnasBazė
Nerijus KėkštasBazė
Nerijus MalinauskasŽaibas
O
ŽaidėjasKomanda
Ovidijus NasevičiusŽaibas
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius LapėnasBazė
Povilas TrubilaŽaibas
R
ŽaidėjasKomanda
Renaldas MieželisCentras
Robertas KajukasVerdenė
Rokas SkutkevičiusŽiburys
Rolandas GreicevičiusŽaibas
Rolandas LavruvjanecVerdenė
Ruslan PavkinBazė
S
ŽaidėjasKomanda
Svajūnas PernavasBazė
T
ŽaidėjasKomanda
Tomas BaltakisBazė
V
ŽaidėjasKomanda
Vilius KardelisCentras
Vilius SteponėnasŽaibas
Vytenis MikalajūnasŽaibas
Vladimir PrisiažniukŽiburys
A
ŽaidėjasKomanda
Adrijus SabaliauskasElektriniai
Airidas PetronisVibracija
Aivaras ŠerėjusVibracija
Aivaras ŽalaElektriniai
Andrius KrivičiusAlanta
Arminas ŽukauskasVerslo susitikimas
Arnas Vidžiūnas Verslo susitikimas
Artūras GujisGiedra
D
ŽaidėjasKomanda
Dainius ŠareikaGiedra
Darius JasulisGiedra
Daumantas MaišelisGiedra
Dovydas ŠvagžlisVerslo susitikimas
E
ŽaidėjasKomanda
Egidijus StripeikisAlanta
Eimantas VišumirskasVibracija
Elijus VidžiūnasElektriniai
Emilis KosčiuškevičiusElektriniai
Emilis MeleikisElektriniai
G
ŽaidėjasKomanda
Germanas KravčenkoGiedra
Gustas PetkevičiusVerslo susitikimas
J
ŽaidėjasKomanda
Jurgis JatautisAlanta
Justas ČimbarasVerslo susitikimas
Justas SirutisVibracija
Justinas JakimavičiusGiedra
K
ŽaidėjasKomanda
Kajus KvedarasElektriniai
Kajus MozūraElektriniai
Klaudijus Kišūnas Verslo susitikimas
L
ŽaidėjasKomanda
Laurynas ŠeikisVibracija
Lukas BražėnasAlanta
Lukas BružasAlanta
Lukas JasulisGiedra
Lukas LasysAlanta
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas PumputisVerslo susitikimas
Marius GurskasVibracija
Martynas PaulavičiusVerslo susitikimas
Matas BondarenkoVerslo susitikimas
Matas MichnevičiusAlanta
Matas NavikasAlanta
Modestas KuncevičiusElektriniai
Modestas VilutisAlanta
O
ŽaidėjasKomanda
Orintas ŠermukšnisVerslo susitikimas
R
ŽaidėjasKomanda
Robertas BuinovecGiedra
Robertas SkobasVibracija
Rokas ŠeikisVibracija
Rolandas DasevičiusGiedra
Š
ŽaidėjasKomanda
Šarūnas MaigysVibracija
T
ŽaidėjasKomanda
Tadas KanapkaVibracija
Tautvydas KlimasAlanta
Titas Lesnikauskas Verslo susitikimas
Tomas GražysGiedra
V
ŽaidėjasKomanda
Viktoras LeščinskasAlanta
A
ŽaidėjasKomanda
Andrius JedikRytas
Andrius NosevičiusVakarų vėjai
Argaudas BielinisZigmas
Arūnas SokolovasZigmas-II
Aurimas JusysMindaugas-II
D
ŽaidėjasKomanda
Danas GalatiltisZigmas
Deimantas GavrilovasZigmas
Deimantas JusisMindaugas-II
Deividas BulyčevasVakarų vėjai
Deivydas KlimiačicVakarų vėjai
Dominykas GečasRytas
Dominykas KuldaZigmas-II
E
ŽaidėjasKomanda
Edgaras KazimėnasRytas
Edvinas MikštasMindaugas-II
Eimantas JuozapavičiusMindaugas
Eimantas TamašauskasMindaugas-II
Ernestas KutraRytas
Ernestas PaukštėVakarų vėjai
I
ŽaidėjasKomanda
Ignas BagdonasZigmas
Ignas IvanauskasMindaugas
Irmantas VarnaMindaugas
J
ŽaidėjasKomanda
Julius BankauskasMindaugas
Justas SažinasZigmas-II
Justas SokolovasRytas
Justinas JuršėnasZigmas
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis DruteikaZigmas
Karolis KavšinMindaugas-II
L
ŽaidėjasKomanda
Laurynas PumputisZigmas
Lukas DobradziejūnasMindaugas-II
Lukas KirkaZigmas
Lukas KulešMindaugas
Lukas NalivaikaZigmas
Lukas VyšnėnasMindaugas-II
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas IgnatavičiusRytas
Mantas ZambžickisZigmas-II
Marius GudelisMindaugas-II
Mindaugas MarkovskisVakarų vėjai
Modestas MikštasMindaugas
Modestas PipirasMindaugas
O
ŽaidėjasKomanda
Orestas JakubovskisZigmas-II
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius RatkėVakarų vėjai
Paulius StupenkaVakarų vėjai
Pavelas BerezovskijRytas
R
ŽaidėjasKomanda
Rainoldas ŠekšteloZigmas-II
Robertas VinikRytas
Rokas JakubėnasZigmas
S
ŽaidėjasKomanda
Segej BogomolovMindaugas
Simonas LukšionisZigmas-II
Š
ŽaidėjasKomanda
Šarūnas CibulskasZigmas-II
T
ŽaidėjasKomanda
Tomas NeiberkaMindaugas-II
Tomas ŽvikasRytas
U
ŽaidėjasKomanda
Ugnius RodevičiusMindaugas-II
V
ŽaidėjasKomanda
Vilius StankūnasZigmas
A
ŽaidėjasKomanda
Aivaras PurvisUJBG-I
Arnas BaltakysUJBG-I
Arnas ŽulysDukstyna
D
ŽaidėjasKomanda
Deividas DijokasUJBG -2
Deividas ŠilaitisUJBG -2
Domantas GečysUJBG-I
Domantas LipkevičiusUJBG -2
Domantas StimburysDukstyna
Dominykas DrazdasUJBG-I
Dominykas ŽelnysDukstyna
E
ŽaidėjasKomanda
Edvinas KerulisUJBG-I
Eivinas PivorasUJBG -2
F
ŽaidėjasKomanda
Faustas KatinasUJBG -2
I
ŽaidėjasKomanda
Ignas GezevičiusUJBG -2
Ignas StriukysUJBG -2
J
ŽaidėjasKomanda
Justas MorkeliūnasUJBG -2
Justas VyšniauskasUJBG -2
K
ŽaidėjasKomanda
Kajus NarkevičiusDukstyna
Karolis MatulisUJBG -2
Karolis RuzasUJBG-I
Karolis TuškevičiusUJBG -2
Klevas KraucevičiusUJBG -2
L
ŽaidėjasKomanda
Laurynas TylaUJBG-I
M
ŽaidėjasKomanda
Mantas PiešinaDukstyna
Mantas SviridovasUJBG-I
Medardas KerbelisUJBG -2
P
ŽaidėjasKomanda
Petras DzežulskisUJBG-I
R
ŽaidėjasKomanda
Romas MusteikisDukstyna
Romualdas RukasDukstyna
T
ŽaidėjasKomanda
Tautvydas MačionisDukstyna
V
ŽaidėjasKomanda
Vilius PuikysDukstyna
Vytenis BazysUJBG -2
A
ŽaidėjasKomanda
Aironas SadaunikasŽalčiai
Aironas ŠalkauskasŽaginys
Aivaras ŽiulysJūreiviai
Andrius JupatovasHercogai
Arijus ManiušisŽalčiai
Arnas GuntulisHercogai
Artas KuzmenkoSvirpliai
Arūnas PaukštisŽalčiai
Augustas JanulisŽalčiai
B
ŽaidėjasKomanda
Benas ŽulysHercogai
D
ŽaidėjasKomanda
Deividas DijokasŽalčiai
Deividas JevstignejevasSvirpliai
Dominykas JurkaitisJūreiviai
Dovydas PalskysŽaginys
Dovydas ZarankaŽalčiai
Džiugas BukysSvirpliai
E
ŽaidėjasKomanda
Edvinas BareikisŽalčiai
Edvinas KirvelisŽalčiai
Elvinas ČepaitisŽaginys
Emilijus ŠinkūnasSvirpliai
G
ŽaidėjasKomanda
Gabrielius PetuchovasSvirpliai
Gražvydas KvetkauskasJūreiviai
Gustas IngaunisSvirpliai
Gustas MurmulisŽaginys
Gustavas GadliauskasJūreiviai
I
ŽaidėjasKomanda
Ignas JackevičiusHercogai
J
ŽaidėjasKomanda
Justinas NavikasHercogai
K
ŽaidėjasKomanda
Kajus DarvidasSvirpliai
Karolis IlčiukasŽalčiai
Kernius PuodžiukasSvirpliai
L
ŽaidėjasKomanda
Lukas BendikasŽaginys
Lukas LukošaitisJūreiviai
Lukas MiškinisŽalčiai
M
ŽaidėjasKomanda
Mangirdas PetrauskasJūreiviai
Mantas PetronisHercogai
Mantas ZabulisJūreiviai
Marius BrasiūnasHercogai
Marius ŠileikisŽalčiai
Martynas BernotasSvirpliai
Martynas EisinasHercogai
Martynas ŽvirblisŽaginys
Mindaugas VaikutisJūreiviai
N
ŽaidėjasKomanda
Nerijus MisiūnasŽaginys
P
ŽaidėjasKomanda
Paulius FilipavičiusJūreiviai
Paulius JuodkaJūreiviai
Pijus JakimavičiusŽalčiai
R
ŽaidėjasKomanda
Rojus UrbonasŽaginys
S
ŽaidėjasKomanda
Simonas PašakarnysJūreiviai
T
ŽaidėjasKomanda
Tautvydas MilysŽaginys
U
ŽaidėjasKomanda
Ugnius NikitinasSvirpliai
V
ŽaidėjasKomanda
Vaidas KerulisŽaginys
Ž
ŽaidėjasKomanda
Žilvinas BabrauskasSvirpliai
A
ŽaidėjasKomanda
Aivaras ŠakalysĄžuolas
Aldas VadeikaVaižgantas
Arminas MeilusJuodupės gimnazija
Arnas BolisasĄžuolas
Arnas StumbrysVaižgantas-III
Astijus LapašinskasJuodupės gimnazija
Augustinas BukasVaižgantas
Augustinas PajedaVaižgantas-III
D
ŽaidėjasKomanda
Deividas GuogisĄžuolas
Domantas VirbalasVaižgantas
Dominykas KeliačiusVaižgantas-III
Dominykas KrasauskasJuodupės gimnazija
E
ŽaidėjasKomanda
Einoras AndriuškevičiusĄžuolas
Eisvinas ValiulisVaižgantas-II
Eldaras ŽemaitisVaižgantas-III
Erikas PetrevičiusVaižgantas-II
H
ŽaidėjasKomanda
Herkus KišūnasVaižgantas-III
I
ŽaidėjasKomanda
Ignas Juškevičius Juodupės gimnazija
J
ŽaidėjasKomanda
Jokūbas MatijošiusĄžuolas
Jokūbas TrumpaVaižgantas-III
Justas PranckūnasVaižgantas
K
ŽaidėjasKomanda
Karolis VarnasVaižgantas
Kernius ZibolisVaižgantas-III
Kostas KužiulisVaižgantas-II
L
ŽaidėjasKomanda
Laurynas StreikusVaižgantas-II
Linas SavickasVaižgantas-III
Lukas MačiulisĄžuolas
Lukas ŠmerdelisJuodupės gimnazija
Lukas VenslavičiusĄžuolas
M
ŽaidėjasKomanda
Mangirdas SrungysVaižgantas-III
Martynas GauliaVaižgantas-II
Mažvydas ČeičysJuodupės gimnazija
Mindaugas VaišnorasĄžuolas
Modestas ŠmerdelisJuodupės gimnazija
N
ŽaidėjasKomanda
Nedas SpundzevičiusVaižgantas
Nedas ŠimaitisJuodupės gimnazija
Nedas ValečkaVaižgantas
Norbertas TičkaVaižgantas-II
P
ŽaidėjasKomanda
Petras Vilkelis Juodupės gimnazija
Pijus PilkauskasVaižgantas-III
Povilas ČaikauskasVaižgantas
R
ŽaidėjasKomanda
Redas BaranauskasVaižgantas-III
Rimvydas KarpavičiusVaižgantas
Robertas KriaučiūnasVaižgantas-II
Rokas BulovasVaižgantas-II
Rokas ButėnasVaižgantas
Rokas JanuševičiusVaižgantas-III
Rokas KazlėnasJuodupės gimnazija
Š
ŽaidėjasKomanda
Šarūnas KairaVaižgantas
T
ŽaidėjasKomanda
Tomas GaidamakJuodupės gimnazija
Tomas PalavinskasVaižgantas
Tomas VaškevičiusVaižgantas
U
ŽaidėjasKomanda
Ugnius NaprysVaižgantas-II
V
ŽaidėjasKomanda
Večeslav ProkofjevĄžuolas
Vilius SkeirysVaižgantas-II
Vitas BarauskasJuodupės gimnazija
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas10+32
2. Mindaugas000
3. Rytas01–32
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai000
2. Hercogai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas11+12
2. Vilkakalnis-311–12
3. Verdenė000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas30+63
2. Vaižgantas I11–5
3. Obeliai03–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Alanta21+15
2. Pigiau grybo21+13
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122