Ukmergė
88
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
„Antano ūsai“ neišsigelbėjo: „Tūzai“ nugalėjo ir pateko į III „Juventus“ krepšinio lygos etapą

Sausio 18-ąją Adolfo Šapokos gimnazijoje įvyko antrosios ir, kaip paaiškėjo vėliau, lemiamos Utenos rajono finalo serijos rungtynės. Susitikimą rezultatu 62:69 (13:24, 14:16, 21:9, 14:20) laimėjo ir į III „Juventus“ lygos etapą pateko „Tūzai“, kurie nutraukė dvejus metus iš eilės trukusią Adolfo Šapokos gimnazijos krepšininkų vienvaldystę.

Jau pirmajame kėlinyje svečiai demonstravo kokybiškesnį krepšinį ir po pirmųjų 10 minučių susikrovė 11 taškų persvarą – 13:24. Pirmajame ketvirtyje 10 taškų „Tūzams“ pridėjo A. Navadničėnas.

Antrajame kėlinyje „Antano ūsai“ gynėsi geriau, tačiau puolime šeimininkams ir toliau sekėsi prastai. Antrąjį kėlinį „Tūzai“ laimėjo dviem taškais – 14:16, o po pirmosios rungtynių pusės svečiai turėjo 13 taškų persvarą.

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę Adolfo Šapokos gimnazijos krepšininkai atsiminė, kad jiems žūtbūt reikia kabintis į žaidimą ir stengtis atstatyti pusiausvyrą rungtynėse. U. Nikitinas pelnė 12 taškų, o aikštės šeimininkai triuškinančiu rezultatu – 21:9 laimėjo trečiąjį ketvirtį.

Prieš lemiamą ketvirtį „Antano ūsai“ turėjo tik 3 taškų deficitą ir turėjo gerą šansą pratęsti trečiajame kėlinyje pradėtą darbą bei nukelti finalo seriją į trečias rungtynes, bet deja… „Tūzai“ pademonstravo greitą ir kokybišką žaidimą ir ketvirtąjį kėlinį laimėjo rezultatu 14:20.

Laimėję finalo seriją rezultatu 2:0 Utenos Dauniškio gimnazijos komanda „Tūzai“ iškovojo teisę atstovauti Utenos rajonui III lygos etape, kurio metu šešios stipriausios regiono komandos namų – išvykos principu vienu ratu sužais rungtynes tarpusavyje. Primename, jog pastaruosius dvejus metus sėkmė atstovauti Utenai lydėjo Adolfo Šapokos gimnaziją. Dauniškio gimnazijos komanda pirmą kartą grumsis tarp šešių stipriausių.

III „Juventus“ krepšinio lygos etapas startuos vasarį. Lygos ketvirfinaliai, pusfinaliai, finalai bei „Visų žvaigždžių“ šventė, kaip jau tapo įprasta, vyks balandžio mėnesį Utenos arenoje.

Antrąją vietą Utenos rajone iškovojusiai komandai atiteko medaliai. Abiejų komandų krepšininkams lygos draugas sporto klubas RL-Gym (Utenos trikotaže) dovanojo mėnesio abonementus.

16107195_1043288052446368_4847936716459034360_o

Po rungtynių juventuslyga.lt kalbino Utenos nugalėtojų žaidėją Gustą Juozelskį:

Kas lėmė tokią rungtynių eigą?

Žaidimo eigą pralaužti buvo ganėtinai sunku. Priešininkai tikrai ne iš lengvųjų, stengėmės žaisti savo žaidimą, varžybos ėjo taškas į tašką. Trečiajame kėlinyje, gal kaip visada, praradom žaidimo skonį ir kažkaip taip – kėlinys buvo sausas…

Kas šioje finalo serijoje buvo sunkiausia?

Sunkiausia buvo susitvarkyti su emocijom, nes tai finalo rungtynės. Buvo neapsakoma aistra laimėti ir be galo sunku susitvarkyti su jauduliu.

Ko tikėjotės iš priešininkų ir ką galėtumėte jiems patarti?

Žinojom, kad priešininkai bus ne iš kelmo spirti, tiek centrai ir įžaidėjai. Tikėjomės, kad Ugnius Nikitinas gerai žais prie tritaškio linijos, Žygimantas Bareikis po krepšiu. Priešininkams patarti nelabai ką ir turiu, bet iš tikrųjų jie šaunuoliai, kovojo iš visų jėgų ir tikimės, kad vėl kitais metais susitiksime.

Ar turėjote kokį rungtynių planą? Ar jis buvo įgyvendintas?

Mūsų planas buvo žaisti, tiesiog žaisti tokį žaidimą, kokį mes mokame. Žaidimo planas buvo įgyvendintas, nors buvo kritimų ir pakilimų, bet tai vis tiek nepakišo kojos laimėti.

Kaip nuotaikos patekus tarp šešių stipriausių komandų?

Nuotaika „superinė“, tiesiog trūksta žodžių tai nusakyti. Rungtynės liks įsimintinos tiek mums, tiek priešininkams. Su didžiuliu džiaugsmu keliaujam į finalo šešetą, kuriame kausimės iš visų jėgų.

„Antano ūsai“: Ugnius Nikitinas 31, Žygimantas Bareikis 8, Žilvinas Varna ir Kasparas Gaižauskas po 7, Lukas Bendikas 4, Bernardas Blažys 3, Mykolas Sinica 2.

„Tūzai“: Naglis Tarvydas 18, Aurimas Navadničėnas 17, Edvinas Pečiūra 14, Aurimas Malinauskas 12, Mantas Žvirblis 6, Edvinas Kviklys 2.