88
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
Švenčionių rajone triumfavo Švenčionėlių „Mindaugas“

Gruodžio 21-ąją Pabradės „Ryto“ gimnazijoje Švenčionių rajono mokyklos išsiaiškino savo atstovą tolimesniuose „Juventus“ krepšinio lygos etapuose. Dvejus mačus iš tiek pat žaistų laimėjusi Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos komanda „Mindaugas“ (2-0) be didesnio vargo iškovojo rajono aukso medalius ir kelialapį į kitą etapą. Antroje vietoje liko Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos ekipa „Zigmas“ (1-1), trečioje – Pabradės „Ryto“ gimnazijos komanda (0-2).

Pirmoje akistatoje kovojo šeimininkai „Rytas“ ir svečiai iš Švenčionėlių. Nesunkią pergalę rezultatu 82:42 (20:12, 17:7, 34:9, 11:14) pasiekė „Mindaugo“ ekipa.

Nors pirmajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai, antrajame ketvirtyje Švenčionėlių komanda, vedama Roberto Trebnik ir Augustino Pechovkos, sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą – 37:19.

Po ilgosios pertraukos vaizdas ant parketo nepasikeitė, „Mindaugas“ padidino atotrūkį iki 40 taškų ir laimėjo susitikimą.

„Mindaugas“: Robertas Trebnik 22, Augustinas Pechovka 15, Simonas Šalna 11, Modestas Mikštas 7, Tomas Neiberka 6, Lukas Kuleš ir Eimantas Tamašauskas po 5, Paulius Bankovskis, Julius Bankauskas ir Irmantas Varna po 3, Lukas Šiekštelė 2.

„Rytas“: Ilja Jakovlev 18, Raivydas Mateika 8, Tomas Žvikas 7, Ernestas Paukštė 4, Robert Vinik 3, Justas Sokolovas 2.

Antrajame mačą susitiko rajono lyderėmis vadintos ekipos – Švenčionėlių ir Švenčionių gimnazijų atstovai. Gynyboje su Robertu Trebnik ir Augustinu Pechovka susitvarkyti nesugebėję „Zigmo“ krepšininkai buvo priversti pripažinti „Mindaugo“ pranašumą rezultatu 42:85 (9:22, 13:28, 10:21, 10:14).

Nors pirmosiomis mačo minutėmis žaidėjus dar slėgė įtampa ir rezultatyviai užpulti nepavyko nei vieniems, nei kitiems, kėlinio viduryje pirmąjį spurtą, inicijuotą Augustino Pechovkos, surengė Švenčionėlių krepšininkai, kurie pasibaigus pirmajam kėliniui turėjo dviženklį pranašumą – 22:9.

Antrajame ketvirtyje keturis tolimus metimus įsūdė Robertas Trebnik, Augustinas Pechovka įdėjo iš viršaus ir rezultatas tapo triuškinamas – 50:22.

Antroje mačo dalyje „Zigmui“ stebuklo sukurti nepavyko, o dvi žaistas rungtynes laimėję „Mindaugo“ krepšininkai pelnytai iškovojo teisę varžytis su kitomis 7 geriausiomis Utenos regiono komandomis sekančiuose „Juventus“ krepšinio lygos etapuose.

„Zigmas“: Lukas Mikelinskas 12, Ignas Bagdonas 6, Karolis Drūteika, Arūnas Sokolovas ir Povilas Pansevičius po 5, Dominykas Kulda 4, Gaudenis Bogdonavičius 3, Lukas Bartaška 2.

„Mindaugas“: Robertas Trebnik 31, Augustinas Pechovka 28, Eimantas Tamašauskas 7, Julius Bankauskas 5, Irmantas Varna, Lukas Kuleš ir Lukas Šiekštelė po 4, Simonas Šalna 2.

Paskutiniajame susitikime sprendėsi antrosios vietos Švenčionių rajone laimėtojas. Pergalę po įtemptos kovos rezultatu 62:44 (16:9, 13:11, 15:16,18:8) šventė Švenčionių „Zigmo“ krepšininkai, įveikę varžovus iš Pabradės.

Švenčioniškiai rungtynių sąlygas diktavo beveik visas 40 minučių. Nors „Ryto“ krepšininkams kelis kartus pavyko skirtumą sumažinti iki 3 taškų, Igno Bagdono ir Luko Mikelinsko individualių pastangų dėka „Zigmas“ vėl pabėgdavo į priekį.

„Zigmas“: Ignas Bagdonas 26, Lukas Mikelinskas 18, Povilas Pansevičius ir Arūnas Sokolovas po 8, Dominykas Kulda 2.

„Rytas“: Justas Sokolovas ir Mindaugas Markovskis po 13, Ilja Jakovlev 8, Ernestas Paukštė 4, Raivydas Mateika, Tomas Žvikas ir Dominykas Gečas po 2.