88
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
Dviejų pratęsimų trileryje triumfavo „Antano ūsai“

Pirmąją šių metų pavasario popietę Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje susitiko dvi „Juventus“ krepšinio lygos III etape lyderiaujančios komandos – vietos „Antano ūsai“ (4-0) ir Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos „Mindaugas“ (3-1). Rungtynių pabaigoje mačo kontrolę perėmę „Antano ūsai“ šventę ketvirtąją pergalę paeiliui rezultatu 96:89 (18:18, 12:22, 21:22, 24:13, 21:14).

Mačą taškais atidarė Paulius Bankovskio taiklus tolimas metimas, po kurio sekė Žygimanto Bareikio ir Bernardo Blažio taškai. Augustino Pechovkos ir Roberto Trebnik pastangų dėka svečiai buvo kiek nutolę, tačiau uteniškių puolimą pagyvino Žygimantas Bareikis, pelnęs 8 taškus iš eilės. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 18:18.

Košmariškai antrajame ketvirtyje sekėsi „Antano ūsams“: Švenčionėlių tritaškių, kurių jie pelnė net 6 per kėlinį, nesustabdę uteniškiai krito į duobę, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 10 taškų pranašumą – 40:30.

Nors po ilgosios pertraukos „Antano ūsai“ grįžo į rungtynių ritmą, po krepšiu dominavę „Mindaugo“ aukštaūgiai sugebėjo išlaikyti pranašumą. Po trijų kėlinių Švenčionėlių komanda vis dar buvo priekyje – 62:51.

Ketvirtajame kėlinyje „Antano ūsų“ naudota zoninė gynyba davė savo vaisių – „Mindaugo“ krepšininkai pataikė vos vieną tritaškį ir kėlinio gale susikomplikavo padėtį. Uteniškiai ne tik sumažino deficitą iki minimalaus (66:68), bet ir išlygino rezultatą. Nė viena komanda iki paskutinių ketvirčio minučių nesugebėjo susikrauti didesnio pranašumo, tad rungtynėse buvo žaidžiamas pratęsimas.

Papildomos penkios minutės tapo Roberto Trebnik ir  Žilvino Varnos šou. Švenčionėlių atstovas smeigė du labai reikalingus tolimus metimus, o šapokietis varžovų gynyba baudė taikliais reidais krepšio link. Pirmojo pratęsimo nepakako – komandų akistata prasitęsė dar penkioms minutėms, per kurias „Antano ūsų“ pergalę įtvirtino sėkmingas komandos lyderio Žygimanto Bareikio žaidimas. III JKL etapo lyderių akistata baigėsi uteniškių pergale – 96:89.