Logotipas
07-25
12:15
Vaižgantas
106

Ąžuolas
55
07-25
14:00
Žalčiai
124

Silkėnai
104
09-27
12:00
Ukmergė
92

Giedraičiai
86
09-27
13:45
Dauniškis
20

Švenčionėliai
0
09-27
15:30
Rokiškis
63

Šapoka
81
10-04
14:00
Dauniškis
76

Giedraičiai
96
10-04
16:00
Ukmergė
65

Šapoka
63
10-09
17:30
Dauniškis
64

Šapoka
63
10-09
19:30
Ukmergė
99

Giedraičiai
79
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
Finalo ketvertas: Zarasų „Ąžuolas“

Netikėtai dėl Lietuvoje paskelbto karantino sustabdyta „Umaras“ – „Juventus“ krepšinio lyga sugrįžta išsiaiškinti šio sezono stipriausius.

Artėjant lemiamoms kovoms juventuslyga.lt supažindins jus su visomis Finalo ketverto dalyvėmis.

Primename, jog Finalo ketvertas vyks liepos 23-25 dienomis Utenos arenoje. Vis dėlto žiūrovai stebėti rungtynių arenoje negalės – jos bus transliuojamos „Umaras-JKL“ YouTube platformoje.

Kol kas turnyrinės lentelės dugne esantis Zarasų „Ąžuolas“ į Finalo ketvertą atvyks kovingai – jie turi visus šansus patekti tarp keturių geriausių komandų ir varžytis dėl lygos čempionų titulo.

Zarasiškių kelias „Umaras-JKL“ šiame sezone startavo savo rajone, kur jie be vargo įveikė „Trispalvės“ ekipą. Gindami savo miesto vardą „Ąžuolo“ krepšininkai Ignalinos-Visagino-Zarasų divizione suklupo vos kartą – išvykoje nusileido Vidiškių „Vilkakalnis-3“ ekipai. Vis dėlto namuose zarasiškiai atsirevanšavo su kaupu ir po labai ilgos pertraukos sugrįžo į „Umaras-JKL“ elitą.

Kelias III etape jiems nesusiklostė taip, kaip buvo tikėtąsi iš pradžių. Zarasų „Ąžuolas“ pergalės skonį pajuto vos vieną kartą, kai namuose įveikė Anykščių „Cunamį“, tačiau patyrė penkis pralaimėjimus ir kol kas rikiuojasi lentelės apačioje.

Apie būsimą Finalo ketvertą, pasiruošimą jam ir komandos tikslus juventuslyga.lt pakalbino Zarasų komandos kapitoną Jokūbą Matijošių.

Sezonas buvo banguotas. Dominuojančiai atrodėte Ignalinos-Visagino-Zarasų divizione, tačiau sunkiau sekėsi trečiajame etape – jame iškovota vos viena pergalė. Kas lėmė tokį staigų pokytį?

Ignalinos-Visagino-Zarasų divizione pralaimėję pirmąsias rungtynes Ignalinos ekipai susikaupėme ir namuose įveikėme juos didesne persvara taip iškovodami kelialapį į trečiąjį etapą. Šiemet tai buvo mūsų pirmasis kartas trečiajame etape ir nežinojome, ko tikėtis. Be to, šiais metais komanda papildyta jaunais ir naujais žaidėjais, todėl atvykę į trečiojo etapo rungtynes dar neturėjome tokių įgūdžių ir buvo problemų susižaidžiant bei atliekant atakas. Tikriausiai tai ir lėmė mūsų nelabai gražu pergalių ir pralaimėjimų santykį.

Lygos sezonas buvo sustabdytas kovo mėnesį. Į aikštelę turnyras sugrįš po penkių mėnesių pertraukos. Ar karantino metu pavyko palaikyti formą? Ar dar susirenkate į bendras treniruotes?

Asmeniškai aš palaikiau formą ir nenustoju sportuoti. Grįžus turnyrui būsiu pasiruošęs kautis dėl vietos didžiajame ketverte. Komanda jau pradėjo dirbti ir iki varžybų turėtume būti pasiruošę gana neblogai. Treniruočių daug neturėjome, bet ateinančias savaites jų atsiras daugiau ir dirbsime kartu.

Šį sezoną jūsų rungtynės Zarasuose sulaukė nemažo susidomėjimo. Ar galima sakyti, kad krepšinio populiarumas Zarasuose auga? Galbūt su Zarasų ekipa išbandote jėgas ir kituose krepšinio turnyruose? Kaip sekasi ten?

Ne, nemanau, kad Zarasuose populiarumas krepšiniui auga. Ateinanti karta turi žmonių, kurie yra perspektyvūs žaisti kitais metais mūsų komandoje, bet kad tų žaidėjų būtų labai daug – nepasakyčiau.

Zarasai yra kaip ir bet kuris kitas Lietuvos miestas – Zarasuose turime nemažai krepšinio fanų. Jie dažniausiai ir sudaro tas minias, kurios ateina pažiūrėti varžybų.

Atėjus vasarai dalyvaujame turnyruose ne su visa komanda, o tik su keliais draugais. Dažniausiai tai vietiniai 3 prieš 3 turnyrai. Beveik visuose turnyruose tenka žaisti prieš vyrus, bet ir prieš juos sugebame laimėti, o kartais gauname galimybę pasidžiaugti medaliais.

Utenoje prieš pusfinalius ir finalus dar teks sužaisti mačą su Molėtų gimnazijos „Pigiau grybo“ komanda. Ar esi stebėjęs jų rungtynes? Galbūt galėtum išskirti jų privalumus, o gal ir minusus?

Esu stebėjęs „Pigiau grybo“ komandos rungtynes. Galiu pasakyti, kad ši ekipa yra gana nebloga ir bus įdomu su jais sužaisti. Jų pliusų ir minusų šįkart neatskleisiu, o juos išnaudosiu kartu su komanda per varžybas.

Kokią lygos baigtį prognozuoji ir kaip išsidėlios visos šešios turnyro vietos?

Jeigu pateksime į didįjį ketvertą, tai stengsimės ir kovosim, kad Zarasai pasirodytų neblogai. Jei ir nepavyks laimėti, finale dėl I-II vietos tikiuosi išvysti „Žalčius“ su „Vaižgantu“. Iš šių dviejų komandų palaikyčiau draugus iš Rokiškio. Dėl trečios vietos kovosime su „Silkėnais“ ir stengsimės juos įveikti. O dėl 5-6 vietos nesu tikras, nes dar nebaigtos kelios varžybos ir jos gali pakeisti galutinį dviejų komandų išsidėstymą.

„Umaras-JKL“ Finalo ketvertas – jau liepos 23-25 dienomis. Lygos kovas galite stebėti mūsų YouTube platformoje.

Lentelė
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ukmergė10+20
2Giedraičiai01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Dauniškis10+1
2Šapoka01–1
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ukmergė10+2
2Šapoka01–2
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Giedraičiai10+20
2Dauniškis01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Šapoka10+18
2Rokiškis01–18
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Dauniškis10+20
2Švenčionėliai01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ukmergė10+6
2Giedraičiai01–6

Nėra rezultatų