79
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
Du kėlinius kovoję „Pigiau grybo“ krepšininkai subyrėjo po ilgosios pertraukos

Liepos 23-iąją buvo sužaistos pirmosios „Umaras-JKL“ rungtynės po neplanuoto sezono sustabdymo. Čia, Utenos „Juventus“ klubo arenoje, šeimininkų teisėmis žaidę Zarasų „Ąžuolo“ krepšininkai (2-5) įtikinama persvara nugalėjo Molėtų „Pigiau grybo“ ekipą (1-5) – 94:70 (26:18; 18:24; 25:14; 25:14).

Audriaus Šalkausko mestą rungtynių ginčo kamuolį laimėję zarasiškiai proga pirmiesiems pelnyti taškus nepasinaudojo. O ir molėtiškiams kurį laiką krepšys buvo užrištas ir tik praėjus dviems minutėms nuo rungtynių pradžios buvo pelnyti pirmieji taškai. Vis dėlto bėgant laikui ekipos įsivažiavo, o Jokūbo Matijošiaus bei Luko Mačiulio vedami zarasiškiai po pirmojo rungtynių ketvirčio sukurpė aštuonių taškų persvarą – 26:18.

Antrajame kėlinyje Gusto Petkevičiaus diriguojami „Pigiau grybo“ krepšininkai vis labiau artėjo prie savo oponentų, o likus minutei iki ilgosios pertraukos, rezultatą molėtiškiams buvo pavykę net gi persverti, tačiau keturi iš eilės pelnyti J. Matijošiaus taškai vėl išvedė „Ąžuolo“ krepšininkus į priekį – 44:42.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi Molėtų „Pigiau grybo“ gynėjas Orintas Šermukšnis – pataikęs tris tritaškius metimus kėlinio pradžioje leido savo miesto komandai nepaleisti varžovų į priekį. Tačiau baudos aikštelėje molėtiškių nesustabdomas Luko Mačiulio ir Jokūbo Matijošiaus tandemas vedė Zarasų ekipą į priekį ir žengiant į paskutinį rungtynių ketvirtį komandas skyrė 13 taškų – 69:56.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų nors nežymiai, bet augo. Ir nors „Pigiau grybo“ krepšininkai sužaidė atkarpą 7:0, to sukurti intrigai nepakako. Rungtynes rezultatu 94:70 laimėjo Zarasų „Ąžuolo“ ekipa.

Zarasų „Ąžuolas“: Jokūbas Matijušius 60, Lukas Mačiulis 24, Eivinas Bieliauskas 6, Eimantas Stasiškis ir Deividas Guogis po 2.

Molėtų „Pigiau grybo“: Gustas Petkevičius 35, Orintas Šermukšnis 21, Martynas Paulavičius 7, Mantas Pumputis 5,Kipras Maigys 2.