88
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
JKL All-Time Team turnyro pusfinaliuose: Ukmergės ir Giedraičių pergalės

Spalio 4-ąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vyko JKL All-Time Cup pusfinalio rungtynės.

Pirmajame mače susitiko Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos buvę auklėtiniai ir Utenos Dauniškio gimnazijos alumnai. Nesudėtingai pusfinalį laimėjo ir bilietą į didįjį finalą iškovojo Giedraičių krepšininkai, laimėję rungtynes rezultatu 96:76 (31:14, 19:31, 25:19, 21:12).

Rungtynės prasidėjo uteniškių klaida, o pirmuosius taškus nuo baudų metimo linijos pelnė Giedraičių komandos žaidėjas Tautvydas Čivilis. Įpusėjus pirmajam kėliniui ekipas skyrė 8 taškai (12:4). Atsiliekantys uteniškiai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės, tačiau jų taškų deficitas tik didėjo ir ketvirčio pabaigoje skirtumas tarp komandų išaugo iki 17 taškų – 31:14.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę uteniškiai savo pasirodymą pradėjo taikliu 2 taškų vertės metimu. Edvinas Pečiūra buvo nubaustas nesportine pražanga, o molėtiškiai rinkosi taškus tiek iš arti, tiek nuo 3 taškų linijos. Likus 4 minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 9 taškai. Į paskutinį ketvirtį Giedračiai žengė turėdami 11 taškų pranašumą – 75:64.

Dauniškio ekipa, bandydama prisivyti varžovus, turėjo kovoti dėl kiekvieno taško, tačiau klaidos tiek gynyboje, tiek puolime tik didino jų atsilikimą. Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos Utenos ekipos žaidėjas Edvinas Pečiūra iš teisėjų sulaukė techninės pražangos ir buvo diskvalifikuotas. Rungtynės baigėsi Giedraičių pergale dviženkliu skirtumu – 96:76.

Giedraičiai: Ričardas Bistrickas 37, Edvinas Čaikauskas 30, Tautvydas Čivilis 13, Juozas Jakutis ir Kazimieras Kozlovskis po 8.

Dauniškis: Dovydas Zaranka 20, Mantas Žvirblis 16, Rytis Jakštas 10, Edvinas Pečiūra 8, Rytis Jasinevičius ir Aurimas Navadničėnas po 7, Artas Kuzmenko 6, Edvinas Kirvelis 2.

Antrajame pusfinalyje ginklus surėmė aikštelės šeimininkai Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos ir Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos buvę žaidėjai.

Po dramatiškos kovos pergalę rezultatu 65:63 (22:7, 17:15, 15:10, 11:31) išplėšė Ukmergės ekipa, išsikovodama bilietą tiesiai į finalą!

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė uteniškis Mantas Kurlavičius nuo baudų metimo linijos. Ukmergės komandos arši gynyba pasiteisino ir įpusėjus kėliniui šeimininkai turėjo 7 taškų pranašumą (11:4). Utenos ekipos negelbėjo nei minutės pertraukėlė, nei Igno Jackevičiaus blokuoti net du varžovų metimai. Puikiai puolime pasirodžiusi Ukmergės komanda kėlinį užbaigė turėdama dviženklį pranašumą – 22:7.

Antrajame ketvirtyje ukmergiškiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą – 39:22.

Trečiasis kėlinis prasidėjo Justino Sakalausko nesportine pražanga. Žaidimo tempas padidėjo ir aikštelėje ėmė dominuoti greitos atakos. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai pirmavo 16 taškų. Ukmergiškiai su sirena pataikę metimą iš 3 taškų zonos padidino turėtą pranašumą iki 22 taškų – 54:32.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo nelabai rezultatyviai abiems komandoms. Uteniškiai, pasistengę organizuoti atakas labiau per centro poziciją, sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 8 taškai. Iš toli pataikęs Nojus Verbickas privertė uteniškius susiburti pasitarimui, po kurio jie atsakė 2 taškais. Intriga vyravo iki paskutinių sekundžių, tačiau pergalę išplėšė Ukmergė – 65:63.

Ukmergė: Nojus Verbickas 21, Justinas Sakalauskas 20, Mantas Sviridovas 12, Dominykas Drazdas 9, Justas Morkeliūnas 3.

Šapoka: Deimantas Bartaškas 20, Mindaugas Kietis 19, Mantas Kurlavičius 8, Žilvinas Varna 7, Vytautas Penkaitis 4, Martynas Eisinas ir Lukas Bendikas po 2, Ignas Jackevičius 1.

Projekto „Juventus“ krepšinio lyga“ veiklos finansuojamos Sporto rėmimo fondo lėšomis.