79
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
JKL All-Time Cup nugalėtojai – Ukmergės ekipa

Spalio 9 – ąją paaiškėjo JKL All – Time Cup nugalėtojai. Finale susitiko Giedraičiai su Ukmerge. Pastarieji visas rungtynes demonstravo puikų žaidimą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 79:99 (19:21, 19:24, 21:23, 20:31).

Ričardas Bristrickas atidarė Giedraičių taškų sąskaitą pataikydamas iš dviejų taškų zonos, Ukmergė atsakė tuo pačiu. Giedraičiai sėkmingai užbaigę kelias atakas išsiveržė į priekį (14:7), tačiau ukmergiškiai spurtavo 0-8 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Toliau komandos keitėsi taikliais metimais, o po pirmo kėlinio Ukmergė išlaikė lyderės pozicijas – 19:21. Antrajame ketvirtyje ukmergiškiai padidino pranašumą, bet Giedraičiai toliau kvėpavo į nugarą ir stengėsi labai neatsilikti. Rezultatyviai užbaigę kelias atakas sumažino skirtumą iki minimalaus. Tačiau Nojaus Verbicko vedami ukmergiškiai po minutės pertraukėlės susiėmė ir po dviejų kėlinių pirmavo – 38:45.

Po ilgosios pertraukos Ukmergė grįžo dar labiau užsivedusi: demonstravę puikų žaidimą, pelnė 12 taškų be atsako ir taip susikrovė 19 taškų pranašumą (38:57). Tačiau Giedraičiai surengė tritaškių šou ir skirtumas tapo vienženklis (52:61). Tolimi metimai toliau liejosi, o  prieš lemiamą kėlinį Ukmergė pirmavo – 59:68. Toliau vaizdas aikštelėje išliko panašus, Ukmergės krepšininkai stengėsi didinti atotrūkį, tačiau Giedraičiai vis primindavo apie save. Įpusėjus kėliniui ukmergiškiai savo pozicijų neapleido (69:87). Antroji ketvirčio pusė liko tik formalumas, Ukmergė įrodė, kad yra stipresnė ir šventė pergalę rezultatu – 79:99.

Giedraičiai: Ričardas Bristrickas 34, Edvinas Čaikauskas 21, Tautvidas Čivilis 15, Daumantas Maišelis 3, Donatas Datenis, Juozas Jakutis ir Kazimieras Kozlovskis po 2.

Ukmergė: Nojus Verbickas 38, Justinas Sakalauskas 23, Mantas Sviridovas 21, Dominykas Drazdas 7, Domantas Gečys 4, Justas Morkeliūnas ir Aivaras Purvis po 3.