Logotipas
12-15
18:30
Magija 69
50

Ąžuolas
59
12-16
10:00
Rytas
49

Zigmas
69
12-16
15:00
Alanta
51

Giedra
30
12-16
16:15
Alanta
37

Ežerai
71
12-16
17:15
Ežerai
71

Giedra
36
12-21
10:00
Zigmas
75

Rytas
66
12-22
15:00
Stroičikai
95

Žaginynas
95
01-12
15:15
Žaginynas
71

Svirpliai
77
01-17
15:00
Virusas
20

Stroičikai
0
01-24
15:00
Svirpliai
 

Žaginynas
 
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
Dar vienas III lygos etapo dalyvis – Molėtų gimnazijos „Ežerai“

Gruodžio 16-ąją Molėtų sporto centre paaiškėjo dar vienas III „Umaras-JKL“ turnyro etapo dalyvis. Juo tapo Molėtų gimnazijos komanda „Ežerai“.

Molėtų rajono ture gruodžio 16 d. buvo sužaistos trys rungtynės.

Pirmajame mače susitiko Molėtų rajono Alantos gimnazijos ir Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijų komandos. Šiame susitikime pranašesni buvo alantiškiai – 51:30 (12:7, 5:5, 13:8, 21:10).

„Alanta“: Kristupas Petronis 24, Laurynas Pivoras 11, Kristupas Žygelis 7, Titas Augulis 5, Dovydas Meškuotis 4.

„Giedra“: Robertas Dapolskas 8, Arnas Granickas 7, Augustas Jurgelėnas 6, Rokas Ginevičius 3, Mantas Gižys, Donatas Karaliūnas ir Rapolas Puzinas po 2.

Antrasis susitikimas vyko tarp „Alantos“ ir Molėtų gimnazijos „Ežerų“ krepšininkų. Be didesnio vargo „Ežerai“ susitvarkė su varžovais rezultatu 71:37 (16:6, 22:12, 12:3, 21:16).

„Ežerai“: Kipras Maigys 21, Viktoras Jensen 16, Vakaris Pelakauskas 12, Kostas Valantavičius 11, Vincas Čekenis 7, Vieštautas Kraujelis 4.

„Alanta“: Kristupas Petronis 12, Titas Augulis 8, Laurynas Pivoras 6, Kristupas Žygelis 5, Gustas Kavaliauskas ir Ugnius Umbrasas po 3.

Paskutinis susitikimas Molėtuose taip pat palankiau susiklostė vietos „Ežerų“ komandai, kuri rezultatu 71:36 (18:10, 17:8, 16:6, 20:12) užtikrintai įveikė „Giedrą“ ir iškovojo bilietą į III „Umaras-JKL“ etapą.

„Ežerai“: Vakaris Pelakauskas 25, Vincas Čekenis 13, Kostas Valantavičius ir Viktoras Jensen po 12, Kipras Maigys 7, Vieštautas Kraujelis 2.

„Giedra“: Robertas Dapolskas 15, Arnas Granickas 11, Rapolas Puzinas 6, Mantas Gižys ir Augustas Jurgelėnas po 2.

Projektas „Pajudam krepšinio ritmu“ yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Lentelė
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Svirpliai10+6
2Žaginynas01–6
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Virusas10+20
2Stroičikai01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ežerai20+69
2Alanta11–13
3Giedra02–56
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Zigmas20+29
2Rytas02–29
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ąžuolas20+16
2Centras11+11
3Magija 6902–27
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Rytas10+20
2Pusė velnio01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Žaginynas10+20
2Stroičikai01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Svirpliai20+16
2Virusas02–16
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Zigmas10+8
2Zigmas-201–8
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Magija 6920+47
2Žaibas11+27
3Dream Team02–74
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Svirpliai30+73
2Žaginynas21+1
3Stroičikai12–29
4Virusas03–45
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ežerai20+58
2Pagonys11+41
3Atsigavę02–99
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ąžuolas21+14
2Ąžuolas-212–14
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Vaižgantas I21–27
2Vaižgantas12+27
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1UJBG II20+53
2Taujėnai11–15
3UJBG I02–38