Logotipas
03-04
18:30
UJBG-I
120

Žalčiai
89
03-05
16:00
Vibracija
59

Vaižgantas
72
03-07
15:15
Hercogai
75

Nepatyrę
76
03-12
17:00
Vaižgantas
75

UJBG-I
69
03-14
14:00
Vibracija
58

Nepatyrę
74
03-14
17:00
Žalčiai
114

Zigmas
81
03-19
15:00
Nepatyrę
79

UJBG-I
89
03-19
17:00
Centras
63

Vibracija
74
03-21
15:30
Zigmas
58

Hercogai
92
03-27
16:00
Nepatyrę
 

Zigmas
 
03-27
17:00
UJBG-I
 

Centras
 
03-28
18:00
Vaižgantas
 

Žalčiai
 
04-04
17:30
Centras
 

Hercogai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Alanta
Alantos gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
4
Modestas Vilutis1847818
5
Matas Navikas1766117
6
Tautvydas Klimas1827418
7
Egidijus Stripeikis1776816
8
Andrius Krivičius1857619
9
Lukas Lasys1776016
10
Jurgis Jatautis1848016
11
Viktoras Leščinskas1908619
12
Lukas Bružas1866818
14
Lukas Bražėnas1847417
15
Matas Michnevičius1757018
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas60+129
2. UJBG-I51+113
3. Žalčiai42+58
4. Nepatyrę42+5
5. Hercogai24–15
6. Zigmas14–74
7. Vibracija15–94
8. Centras05–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas10+8
2. Mindaugas01–8
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas-II10+2
2. Rytas01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas10+21
2. Rytas01–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+2
2. Mindaugas-II01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai20+31
2. Hercogai02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Svirpliai20+31
2. Žaginys02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+51
2. Rytas11–15
3. Zigmas-II02–36
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+54
2. Mindaugas-II11–8
3. Vakarų vėjai02–46
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+55
2. Žaibas02–55
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vibracija40+63
2. Giedra22+48
3. Alanta04–111
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas10+4
2. Bazė01–4
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai11+17
2. Svirpliai11–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai20+63
2. Žaginys02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas60+74
2. Juodupės gimnazija42+94
3. Vaižgantas-II24–35
4. Ąžuolas06–133
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+90
2. Verdenė11+24
3. Žiburys02–114
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vibracija20+98
2. Verslo susitikimas11+84
3. Elektriniai02–182
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+100
2. Vaižgantas-II11+52
3. Vaižgantas-III02–152
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-I20+55
2. UJBG -211+35
3. Dukstyna02–90
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai40+63
2. Svirpliai31+45
3. Hercogai22+30
4. Žaginys13+14
5. Jūreiviai04–152
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. sausis
18 d.Alanta54:74Vibracija
15 d.Alanta52:84Giedra
2018 m. gruodis
28 d.Giedra87:51Alanta
12 d.Vibracija78:55Alanta
Rezultatai arrow_forward