Logotipas
12-03
15:30
Centras
21

Verdenė
61
12-04
15:00
Hercogai
100

Krupnikai
74
12-05
15:00
Žaginys
86

Silkėnai
98
12-05
15:00
Vaižgantas
100

Vaižgantas I
78
12-05
16:30
Ąžuolas
71

Vilkakalnis-3
49
12-06
17:30
Aitvaras
64

Mindaugas
65
12-09
14:00
Obeliai
83

Vaižgantas
115
12-09
15:00
Silkėnai
87

Žaginys
73
12-10
10:00
Rytas
68

Zigmas
100
12-11
15:00
Hercogai
 

Žalčiai
 
12-12
16:30
Ąžuolas
 

Verdenė
 
12-16
15:00
Vaižgantas I
 

Vaižgantas
 
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
 

Verdenė
 
12-17
15:30
Zigmas
 

Mindaugas
 
12-18
14:00
Vaižgantas I
 

Obeliai
 
12-19
10:00
Rytas
 

Mindaugas
 
12-19
15:00
Žalčiai
 

Hercogai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Svirpliai
Utenos Dauniškio gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
0 Gustas Ingaunis1776516
2 Kajus Darvidas1856316
5 Martynas Bernotas1919019
7 Žilvinas Babrauskas1786119
13 Gabrielius Petuchovas1696019
23 Džiugas Bukys1826519
25 Ugnius Nikitinas1908519
31 Kernius Puodžiukas1796519
32 Emilijus Šinkūnas1786919
35 Deividas Jevstignejevas1847516
53 Artas Kuzmenko1867619
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas10+32
2. Mindaugas000
3. Rytas01–32
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai000
2. Hercogai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas11+12
2. Vilkakalnis-311–12
3. Verdenė000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas30+63
2. Vaižgantas I11–5
3. Obeliai03–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Alanta21+15
2. Pigiau grybo21+13
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. sausis
17 d.Žaginys90:100Svirpliai
15 d.Svirpliai94:73Žaginys
2018 m. gruodis
19 d.Hercogai93:59Svirpliai
Rezultatai arrow_forward