Logotipas
12-16
15:00
Vaižgantas I
73

Vaižgantas
84
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
123

Verdenė
25
12-17
15:30
Zigmas
83

Aitvaras
63
12-18
14:00
Vaižgantas I
112

Obeliai
81
12-19
10:00
Rytas
56

Aitvaras
69
12-19
15:00
Žalčiai
64

Hercogai
78
12-19
15:00
Verdenė
38

Ąžuolas
96
01-08
15:00
Žaginys
55

Hercogai
114
01-20
15:00
Žalčiai
86

Silkėnai
99
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Svirpliai
Utenos Dauniškio gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
0 Gustas Ingaunis1776516
2 Kajus Darvidas1856316
5 Martynas Bernotas1919019
7 Žilvinas Babrauskas1786119
13 Gabrielius Petuchovas1696019
23 Džiugas Bukys1826519
25 Ugnius Nikitinas1908519
31 Kernius Puodžiukas1796519
32 Emilijus Šinkūnas1786919
35 Deividas Jevstignejevas1847516
53 Artas Kuzmenko1867619
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai10+13
2. Žalčiai01–13
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai10+59
2. Žaginys01–59
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+52
2. Aitvaras11–7
3. Rytas02–45
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai11+11
2. Hercogai11–11
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas31+129
2. Vilkakalnis-321+86
3. Verdenė03–215
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas40+74
2. Vaižgantas I22+15
3. Obeliai04–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Pigiau grybo31+14
2. Alanta22+14
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. sausis
17 d.Žaginys90:100Svirpliai
15 d.Svirpliai94:73Žaginys
2018 m. gruodis
19 d.Hercogai93:59Svirpliai
Rezultatai arrow_forward