Logotipas
12-03
15:00
Rytas
99

Vakarų vėjai
41
12-03
15:30
Centras
21

Verdenė
61
12-04
15:00
Hercogai
100

Krupnikai
74
12-05
15:00
Žaginys
86

Silkėnai
98
12-05
15:00
Vaižgantas
100

Vaižgantas I
78
12-05
16:30
Ąžuolas
71

Vilkakalnis-3
49
12-06
17:30
Aitvaras
64

Mindaugas
65
12-09
14:00
Obeliai
83

Vaižgantas
115
12-09
15:00
Silkėnai
87

Žaginys
73
12-10
10:00
Rytas
 

Zigmas
 
12-11
15:00
Hercogai
 

Žalčiai
 
12-12
16:30
Ąžuolas
 

Verdenė
 
12-16
16:00
Vilkakalnis-3
 

Verdenė
 
12-17
15:30
Zigmas
 

Mindaugas
 
12-19
10:00
Rytas
 

Mindaugas
 
12-19
15:00
Žalčiai
 

Hercogai
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Zigmas
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
4
Danas Galatiltis1756016
5
Karolis Druteika1787019
6 Rokas Jakubėnas1686516
7
Vilius Stankūnas1756019
9 Justinas Juršėnas1896517
10 Lukas Kirka1707016
11 Deimantas Gavrilovas1706516
12 Argaudas Bielinis1899219
13 Lukas Nalivaika1836516
15 Ignas Bagdonas1929019
21 Laurynas Pumputis1908016
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas000
2. Rytas000
3. Mindaugas000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas10+58
2. Vakarų vėjai01–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+1
2. Aitvaras01–1
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai000
2. Hercogai000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Silkėnai20+26
2. Žaginys02–26
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas20+72
2. Zigmas II11+19
3. Zigmas III02–91
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas11+12
2. Vilkakalnis-311–12
3. Verdenė000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Verdenė20+93
2. Centras11–6
3. Žiburys02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas30+63
2. Vaižgantas I11–5
3. Obeliai03–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Alanta21+15
2. Pigiau grybo21+13
3. Kentaurai13–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vilkakalnis-320+81
2. Prieš srovę110
3. Bazė02–81
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+69
2. Vaižgantas I11+36
3. Romuva02–105
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG20+70
2. UJBG-II11+17
3. UJBG-III02–87
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas10+89
2. Vytis01–89
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai41+128
2. Silkėnai41+95
3. Žaginys32–59
4. Hercogai23+77
5. Krupnikai14–119
6. Šarlatanai14–122
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. balandis
27 d.Zigmas67:81Hercogai
26 d.Zigmas85:78Vibracija
16 d.Nepatyrę20:0Zigmas
15 d.Zigmas80:85Nepatyrę
2 d.Zigmas90:67Vibracija
2019 m. kovas
27 d.Nepatyrę93:66Zigmas
21 d.Zigmas58:92Hercogai
14 d.Žalčiai114:81Zigmas
Rezultatai arrow_forward