Logotipas
01-10
18:30
Centras
66

Žaibas
60
01-14
15:30
Ąžuolas
80

Juodupės gimnazija
93
01-15
10:00
Alanta
52

Giedra
84
01-15
15:00
Svirpliai
94

Žaginys
73
01-15
18:00
Juodupės gimnazija
71

Vaižgantas
87
01-17
09:00
Mindaugas
72

Mindaugas-II
70
01-17
10:30
Zigmas-I
81

Rytas
60
01-17
15:00
Žaginys
90

Svirpliai
100
01-18
09:00
Alanta
54

Molėtų vibracija
74
01-21
15:30
Ąžuolas
 

Vaižgantas-II
 
01-22
15:40
Vaižgantas
 

Vaižgantas-II
 
01-22
16:00
Mindaugas-II
 

Rytas
 
01-22
18:00
Zigmas-I
 

Mindaugas
 
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Giedra
Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
4 Germanas Kravčenko1766117
7 Darius Jasulis1776417
8 Daumantas Maišelis1828218
9 Artūras Gujis1857518
10 Dainius Šareika1937517
11 Lukas Jasulis1938518
12 Tomas Gražys1806018
13 Rolandas Dasevičius18310718
14 Justinas Jakimavičius1939618
15 Robertas Buinovec1927517
TURNYRINĖS LENTELĖS
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas000
2. Zigmas-I000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Rytas000
2. Mindaugas-II000
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas-I10+21
2. Rytas01–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+2
2. Mindaugas-II01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai20+31
2. Hercogai02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Svirpliai20+31
2. Žaginys02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+51
2. Rytas11–15
3. Zigmas-II02–36
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Zigmas-I20+54
2. Mindaugas-II11–8
3. Vakarų vėjai02–46
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+55
2. Žaibas02–55
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Molėtų vibracija40+63
2. Giedra22+48
3. Alanta04–111
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas10+4
2. Bazė01–4
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Hercogai11+17
2. Svirpliai11–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai20+63
2. Žaginys02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas50+72
2. Juodupės gimnazija42+94
3. Vaižgantas-II13–57
4. Ąžuolas05–109
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+90
2. Verdenė11+24
3. Žiburys02–114
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Molėtų vibracija20+98
2. Verslo susitikimas11+84
3. Elektriniai02–182
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Vaižgantas20+100
2. Vaižgantas-II11+52
3. Vaižgantas-III02–152
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-I20+55
2. UJBG -211+35
3. Dukstyna02–90
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žalčiai40+63
2. Svirpliai31+45
3. Hercogai22+30
4. Žaginys13+14
5. Jūreiviai04–152
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2019 m. sausis
15 d.Alanta52:84Giedra
10 d.Giedra57:62Molėtų vibracija
2018 m. gruodis
28 d.Giedra87:51Alanta
18 d.Molėtų vibracija67:52Giedra
Rezultatai arrow_forward