Logotipas
04-20
15:30
Utenos DSC I
39

Utenos DSC II
71
04-27
10:30
UJBG-2
100

Centras
83
04-27
12:00
Mindaugas
77

Giedra
57
04-27
12:30
Antano ūsai
56

Imam viršų
61
04-27
14:00
Tūzai
73

Romuva - 2
54
04-28
12:30
Giedra
75

Centras
103
04-28
14:00
Mindaugas
85

UJBG-2
97
04-28
16:15
Antano ūsai
70

Romuva - 2
67
04-28
18:00
Tūzai
57

Imam viršų
55
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
not_interested
Rungtynės dar neįtrauktos į tvarkaraštį
Troba
Utenos Dauniškio gimnazija
# Žaidėjas Ūgis Svoris Amžius
1 Martynas Rožė1838119
5 Donatas Šeikis1837220
7 Evaldas Žalnierius1726519
12
Matas Pranckevičius1929220
16 Tomas Aramavičius19012019
21 Gytis Šinkūnas1838620
23
Radminas Repečka1806320
32 Augustas Žegunis1849419
69 Povilas Gaigalas1707219
TURNYRINĖS LENTELĖS
Nėra rezultatų
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai10+3
2. Romuva - 201–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+2
2. Imam viršų01–2
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+12
2. Mindaugas01–12
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+28
2. Giedra01–28
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai10+19
2. Romuva - 201–19
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų10+5
2. Antano ūsai01–5
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas10+20
2. Giedra01–20
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-210+17
2. Centras01–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Utenos DSC II20+96
2. Utenos DSC I11+20
3. Molėtų SC12–94
4. Anykštukės01–22
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+17
2. Centras02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+31
2. Giedra02–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+17
2. Mindaugas02–17
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų11+3
2. UJBG-211–3
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai70+103
2. Tūzai61+109
3. Mindaugas52+79
4. UJBG-234+8
5. Imam viršų25–26
6. Romuva - 225–27
7. Giedra25–106
8. Centras16–140
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+22
2. UJBG-111+5
3. Taujėnai02–27
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai20+21
2. Tūzai02–21
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Federalai10+43
2. Žalčiai01–43
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras20+40
2. Žaibas02–40
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Giedra40+147
2. Ciklonas22+12
3. Alanta04–159
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 220+50
2. Ąžuolas02–50
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Mindaugas20+83
2. Zigmas11–25
3. Rytas02–58
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Antano ūsai11+33
2. Žalčiai11–33
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai20+63
2. Federalai02–63
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ąžuolas20+74
2. Trispalvė02–74
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Žaibas11+12
2. Meteoritas11+6
3. Turbulencija11–18
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Romuva - 240+155
2. Vaižgantas22–23
3. Romuva04–132
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Centras10+31
2. Verdenė01–31
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Ciklonas20+104
2. ŽIČKA11+22
3. Autistai02–126
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. UJBG-220+23
2. UJBG-111+11
3. UJBG-302–34
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Tūzai40+71
2. Antano ūsai31+73
3. Žalčiai22+7
4. Federalai13–29
5. Tinginiai04–122
POZ. KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1. Imam viršų30+100
2. Nepatyrę03–100
Artimiausios rungtynės
not_interested
Nėra suplanuotų rungtynių
Tvarkaraštis arrow_forward
Paskutiniai rezultatai
2016 m. gruodis
21 d.Troba83:80Kiaulė bagažinėj
20 d.Ginio pajėgos0:20Troba
14 d.Troba105:125Žalčiai
8 d.Dalgiai90:70Troba
2016 m. lapkritis
23 d.Antano ūsai84:62Troba
7 d.Tūzai138:86Troba
Rezultatai arrow_forward