Logotipas
12-15
18:30
Magija 69
50

Ąžuolas
59
12-16
10:00
Rytas
49

Zigmas
69
12-16
15:00
Alanta
51

Giedra
30
12-16
16:15
Alanta
37

Ežerai
71
12-16
17:15
Ežerai
71

Giedra
36
12-21
10:00
Zigmas
75

Rytas
66
12-22
15:00
Stroičikai
95

Žaginynas
95
01-12
15:15
Žaginynas
71

Svirpliai
77
01-17
15:00
Virusas
20

Stroičikai
0
01-24
15:00
Svirpliai
 

Žaginynas
 
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
not_interested
Nėra aktyvių rungtynių
Švenčionių rajone triumfavo „Zigmas“

Gruodžio 21-ąją Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje buvo sužaistas paskutinysis šiame rajone „Umaras-JKL“ mačas, po kurio paaiškėjo dar vienas III lygos etapo dalyvis.

Atkakliose rungtynėse pergalę iškovojo aikštelės šeimininkai Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komanda „Zigmas“, šventę pergalę rezultatu 75:66 (9:11, 22:8, 18:24, 26:23) prieš Pabradės „Ryto“ gimnazijos krepšininkus.

Pirmąjį finalinį mačą, kuris gruodžio 16 d. vyko Pabradėje, taip pat laimėjo „Zigmas“ – 69:49.

III „Umaras-JKL“ etape vietas jau užsitikrino: Ukmergės „UJBG II“, Zarasų „Ąžuolas“, Molėtų „Ežerai“, Utenos „Svirpliai“, Visagino „Centras“, Rokiškio „Vaižgantas I“, Švenčionių „Zigmas“.

„Zigmas“: Deimantas Gavrilovas 24, Laurynas Pumputis 23, Dovydas Žemys 19, Augustinas Urbanavičius 9.

„Rytas“: Dovydas Kivilša 29, Paulius Stupenka 17, Darius Sadovskii 10, Aurimas Dzenkauskas 5, Robertas Jurgelianec 4, Andrius Nosevičius 1.

Projektas „Pajudam krepšinio ritmu“ yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Lentelė
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Svirpliai10+6
2Žaginynas01–6
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Virusas10+20
2Stroičikai01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ežerai20+69
2Alanta11–13
3Giedra02–56
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Zigmas20+29
2Rytas02–29
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ąžuolas20+16
2Centras11+11
3Magija 6902–27
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Rytas10+20
2Pusė velnio01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Žaginynas10+20
2Stroičikai01–20
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Svirpliai20+16
2Virusas02–16
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Zigmas10+8
2Zigmas-201–8
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Magija 6920+47
2Žaibas11+27
3Dream Team02–74
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Svirpliai30+73
2Žaginynas21+1
3Stroičikai12–29
4Virusas03–45
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ežerai20+58
2Pagonys11+41
3Atsigavę02–99
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Ąžuolas21+14
2Ąžuolas-212–14
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1Vaižgantas I21–27
2Vaižgantas12+27
# KOMANDA PER. PRA. TŠK.
1UJBG II20+53
2Taujėnai11–15
3UJBG I02–38